Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

13.03.2019

Koncert Jony w Technoparku

Koncert Jony w Technoparku
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Premierowy koncert "Woman" Jony Ardyn cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Bilety wyprzedane, a fani talentu Asi wciąż pytają o możliwość udziału w koncercie. W związku z powyższym postanowiliśmy przenieś koncert do większej sali koncertowej. Zapraszamy do Technoparku Pomerania.

„Woman”, taki tytuł nosi debiutancka płyta Jony Ardyn. Premiera 23. marca br., podczas festiwalu Szczecin Jazz

Artystka w 2018 roku nagrała w USA swoją debiutancką płytę „Woman”, której premiera odbędzie się właśnie w ramach tegorocznego festiwalu Szczecin Jazz.

Dlaczego Woman? To jest zbiór piosenek, mówiących o historii kobiety. Jesteśmy kolorowe, jesteśmy różne. A płyta opowiada o tym, co mi się wydarzyło i co się wydarza każdej kobiecie, każdego dnia. – mówi Jona Ardyn - Tytułowa piosenka jest osią całej płyty. Mówi o tym, że jesteśmy ważne, jesteśmy wartościowe i nikt tego nie jest w stanie nam zabrać. Bez względu na to jak wyglądamy i co robimy. Jesteśmy kobietami i mamy prawo wyrażać siebie.

Jona Ardyn to wokalistka, altowiolistka oraz kompozytorka. Studiowała m.in. w Los Angeles, Oklahoma City oraz Kansas City. Za swoje osiągnięcia artystyczne otrzymała honorowe obywatelstwo Stanu Oklahoma.

W USA uczyła się m.in. od: Dianny Krall, Gunthera Schullerem, Dona Williamsa czy Jamesa Newtona Howarda, śpiewała w chórach gospel oraz w musicalach. Od kilku lat współpracuje z muzykami skupionymi wokół idei Szczecin Jazz. Razem

z przyjaciółmi tworzy kwartet smyczkowy.

Jona Ardyn „Woman”
23 marca (sobota), 2019 r.
TECHNOPARK POMERANIA

Szczeciński Park Naukowo - Technologiczny Sp. z o.o.
Cyfrowa 4, budynek F2, parter, sala Castanea
godz. 20.00
Bilety: http://bit.ly/JA_SJ_2019
Cena 40,00
 

Źródło: szczecin.eu