Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

14.03.2019

Przed nami weekend pełen budowlanych atrakcji

Przed nami weekend pełen budowlanych atrakcji
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Przygotowania stoisk, ustawianie tablic informacyjnych, ostatnie odkurzanie wykładziny i zaczynamy. Już tylko kilkanaście godzin dzieli nas od targów Bud-Gryf & Home, które rozpoczną się w piątek i potrwają do niedzieli w hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga.

Przed nami weekend pełen budowlanych atrakcji. Miłośnicy majsterkowania, osoby, które planują właśnie remont lub budowę domu, łowcy promocji oraz wszyscy Ci, którzy chcieliby dowiedzieć się, jakie trendy obowiązują teraz w branży budowlanej i wnętrzarskiej, powinni odwiedzić halę MTS i być razem z nami podczas targów Bud-Gryf & Home.

Przez trzy dni teren targów będzie obfitował w owocne spotkania, ciekawe rozmowy, a hala zostanie po brzegi wypełniona prawie 130 stoiskami z wystawcami z całej Polski. 

Dla odwiedzających hala MTS zostanie otworzona w piątek o godz. 12.00. Jednak nieco wcześniej, bo od godz. 10.00 rozpocznie się XII Konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu”, która każdego roku gromadzi około 150 słuchaczy - przedstawicieli środowisk naukowych, samorządów, przedsiębiorców i rolników.

- Chętnych do uczestnictwa w panelu zapraszamy do wcześniej rejestracji, bezpośrednio w hali MTS. W podobnych godzinach (10.00 – 15.30) trwać będzie Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna, która umożliwi przedsiębiorcom nawiązanie cennych kontaktów biznesowych - mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

Oficjalne otwarcie targów zaplanowane zostało na godz. 12.20. Odbędzie się ono na scenie wewnątrz hali wystawienniczej.

Tradycyjnie, pierwszego dnia Bud-Gryfu przeprowadzony zostanie konkurs „Wyróżniony Wyrób“. Od rana zgłoszone do rywalizacji stoiska odwiedzać będzie komisja konkursowa, która zadecyduje, które produkty w tym roku zasługują na wyróżnienie. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zaplanowane jest na godz. 17.15, zaraz po zamknięciu targów dla odwiedzających.

- Również w piątek, od godziny 14.00, zaczniemy remont targowego pokoju w strefie Pimp Your Room - mówi Celina Wołosz. - Od 14.00 do 15.30 wspólnie ze specjalistami zajmiemy się przygotowaniem pomieszczenia, które w niedzielę, po serii prac ekspertów z różnych branż, stanie się gotowym do zamieszkania pokojem. Szczególnie zachęcamy do odwiedzenia strefy tych, którzy planują budowę lub remont i chcą się ustrzec najczęściej popełnianych błędów. Właśnie tutaj w sobotę i niedzielę będzie można spotkać Darka Stolarza. 

Z kolei w strefie Maluch w domu dowiemy się: jak urządzić swoje mieszkanie, aby było one miejscem bezpiecznym dla dziecka, jakie wybrać meble, jak wygospodarować przestrzeń do zabawy? Oprócz tego będzie można też zobaczyć odzież roboczą dla najmłodszych oraz antypoślizgowe obuwie.

Swoich sił będzie można spróbować w Strefie Siłacza. Mierząc się w wyścigu targowymi alejkami z dwoma wiadrami gładzi w dłoniach lub w trzymaniu w wyciągniętych rękach agregatu przez jak najdłuższy czas, będzie można wygrać wartościowe nagrody!

Targi Bud-Gryf & Home odbędą się w hali MTS przy ul. Struga 6-8 od 15 do 17 marca. Wstęp i parking są bezpłatne.

Godziny otwarcia hali targowej:

piątek 12:00-17:00
sobota 10:00-17:00
niedziela 10:00-17:00

Więcej informacji na stronie internetowej www.bud-gryf.pl

Targi Bud-Gryf & Home zostały objęte honorowym patronatem Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz Prezydenta Miasta Szczecin.
 

Źródło: szczecin.eu