Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

22.03.2019

Wielka Szama w Netto Arenie!

Wielka Szama w Netto Arenie!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Wielka Szama w Zachodniopomorskim! Już w ten weekend odbędzie się największy zlot food trucków w regionie.

Wszyscy sympatycy food trucków, wielbiciele oryginalnej kuchni i dobrej zabawy pod chmurką powinni zarezerwować sobie w kalendarzu pierwszy wiosenny weekend. W tych dniach rusza największy i najsmaczniejszy zlot foodtrucków w Zachodniopomorskim: Wielka Szama na Arenie w Szczecinie.

Wielka Szama to już dziewiąta edycja Festiwalu Smaków Food Trucków, który wypracował sobie stałe miejsce na kulinarnej mapie Szczecina i co roku gromadzi tłumy gości szukających nowych i klasycznych smaków.

Wielka Szama będzie naprawdę wielka– w imprezie weźmie udział blisko 50 foodtrucków z całej Polski. To największy zlot food trucków w regionie. Najlepsze, najchętniej wybierane przez klientów, serwujące najsmaczniejsze dania – dokładnie takie restauracje na kółkach zagoszczą przy Netto Arenie 23 i 24 marca.

Odwiedzający Festiwal będą mogli posmakować egzotycznej kuchni azjatyckiej, bliskowschodniej, meksykańskiej, będą specjały z Holandii, Belgii, Francji i Ameryki. Na Wielkiej Szamie na pewno nie zabraknie klasyki street foodu: frytek, zapiekanek, hot-dogów czy idealnie wysmażonych burgerów. Na koneserów czekają również takie dania, jak: pastrami, pierożki na parze, holenderski kapsalon, węgierskie langosze, burrito, pad thai, bao, krewetki i dużo więcej.

Wielka Szama to nie tylko wielki wybór dobrego jedzenia. To również doskonała okazja do spędzenia miło i aktywnie czasu z rodziną i bliskimi.

Dla odwiedzających Festiwal przygotowaliśmy moc atrakcji. Chętni będą mogli wziąć udział w wielkiej loterii z nagrodami, zmierzyć siły w grach terenowych lub zawodach kulinarnych. A ci, którzy po jedzeniu jedyne o czym marzą to błogi relaks – znajdą go przy muzyce w strefie chill-outu. Najmłodsi uczestnicy będą w tym czasie bawić się w specjalnej strefie gier i zabaw z animatorem. A to nie wszystko! Niedługo zdradzimy więcej.

Zapraszamy na Wielką Szamę na Arenie 23-24 marca. Zlot food trucków potrwa od godz. 12 do 20, w sobotę i niedzielę. Wstęp bezpłatny.

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia:

www.facebook.com/events/2300327236959699/