Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

25.03.2019

Już wkrótce wielka siatkówka znów w Szczecinie

Już wkrótce wielka siatkówka znów w Szczecinie
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Dokładnie za 2 miesiące fanów siatkówki czeka niesamowity weekend. Pod koniec maja odbędą się dwa ważne wydarzenia: jubileuszowa odsłona wielkiego meczu „Gwiazdy dla Hospicjum” oraz spotkanie towarzyskie w siatkówce mężczyzn Polska – Niemcy.

Celem imprezy, która odbędzie się 25 maja br. jest zbiórka pieniędzy na rzecz Podopiecznych Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie. Tradycją meczu stało się już, że zaproszeni sportowcy (w poprzednich edycjach udział wzięli m.in.: Kamil Stoch, Mariusz Wlazły i Krzysztof „Diablo Włodarczyk”) grają jeden set na poważnie, natomiast pozostała część meczu przebiega w formie zabawowej. Przez 10 lat trwania imprezy na konto hospicjum trafiło blisko 1,5 mln zł.

Bilety na 10. Wielki Mecz “Gwiazdy dla Hospicjum” można nabyć na stronie https://meczgwiazd.szczecin.pl/ oraz w kasach hali Netto Arena.  

Dzień później, czyli 26 maja br. odbędzie się mecz towarzyski w siatkówce mężczyzn Polska – Niemcy. Międzynarodowe spotkania z udziałem Biało-czerwonych zawsze przyciągają na trybuny Netto Areny mnóstwo fanów, dlatego nasi siatkarze chętnie tak wracają do Szczecina.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz sprzedaży biletów będą znane już wkrótce.

Źródło: szczecin.eu