Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

28.03.2019

Zoom na Szczecin II Barwne Konstelacje świata 2019

Zoom na Szczecin II Barwne Konstelacje świata 2019
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Zoom na Szczecin II Barwne konstelacje świata to wystawa sztuki pozytywnej w pięknej Filharmonii w Szczecinie. Artyści opisują kolorem, prowokują tematem, inspirują ideą. Zobacz sam, zachwyć się i ciesz!

Wystawa Barwne konstelacje świata jest drugą z cyklu Zoom na Szczecin. Prezentuje twórczość dziesięciu młodych artystów z Polski, którzy sztuką budują pozytywne emocje.

- W taki sposób malarze dzielą się osobistymi przeżyciami i wyrażają swoje przemyślenia - mówi Jolanta Gramczyńska, kurator wystawy Zoom na Szczecin II Barwne konstelacje świata. - Odważnie mówią o sprawach małych i dużych. Wyciągają wnioski z minionych zdarzeń. Eksperymentują z formą i techniką. Oddziałują kolorem i fakturą. Skłaniają do dyskusji. Pragną naszej uważności i wrażliwości. Wszystko po to, byśmy zmysłami lepiej poznawali świat, siebie i innych. Zoom na Szczecin II Barwne konstelacje świata to wielowątkowa i kolorowa opowieść o świecie i człowieku, w której znajdujemy pozytywne rozwiązania. Na szczęście! Wszyscy przecież pragniemy żyć w dobrym świecie.

Gdzie? Poziom 4. Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie, ul. Małopolska 48
Co? Wernisaż 11 kwietnia 2019 roku o godzinie 19.00 
Kiedy? Wystawa czynna od 12 kwietnia 2019 do 6 maja 2019 roku
Więcej info: www.sztukawszczecinie.pl www.filharmonia.szczecin.pl

Źródło: szczecin.eu