Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

12.04.2019

Zwiedź jeden z najsłynniejszych budynków Szczecina

Zwiedź jeden z najsłynniejszych budynków Szczecina
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Nie wiesz jak spędzić piątkowe popołudnie w Szczecinie? Podpowiadamy! Wybierz się na zwiedzanie budynku okrzykniętego ikoną europejskiej architektury – Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza.

W każdy piątek, wszyscy zainteresowani mogą zobaczyć od środka jeden z najsłynniejszych budynków Szczecina – Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza. Cotygodniowe wycieczki odbywają się w trzech turach: o godz. 13.00, 14.00 (zwiedzanie w języku angielskim) oraz 15.00. Każdej grupie towarzyszy przewodnik.

Każda wycieczka trwa około 40 minut, a jej trasa rozpoczyna się w holu Filharmonii i obejmuje salę kameralną, symfoniczną, Poziom 4., a także sklep z pamiątkami i wydawnictwami.

W zwiedzaniu Filharmonii mogą brać udział turyści indywidualni (małe grupy, rodziny). Nie jest konieczna rezerwacja miejsc. Oprowadzanie odbędzie się niezależnie od ilości chętnych, którzy zgłoszą się danego dnia. Bilet w cenie 5 zł można kupić na pół godziny przed każdą turą zwiedzania:
- na zwiedzanie o godz. 13:00 - u przewodnika w holu Filharmonii,

- na zwiedzanie o godz.14:00 i 15:00 - w kasie Filharmonii.

W przypadku grup liczniejszych niż 20 osób prosimy o zgłoszenie pod adresem mailowym: zwiedzanie@filharmonia.szczecin.pl lub pod numerem telefonu 48 91 431 07 27.

Więcej informacji o Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza znajduje się na stronie internetowej instytucji. 

Źródło: szczecin.eu