Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

29.04.2019

Czesław Mozil oraz Tatiana Mindewicz-Puacz na Dniach Skandynawskich

Czesław Mozil oraz Tatiana Mindewicz-Puacz na Dniach Skandynawskich
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Niezwykła muzyczna mieszanka pod szyldem „Czesław Śpiewa” oraz wykład motywujący Tatiany Mindewicz-Puacz to największe atrakcje Gali Inaguracyjnej VI edycji Dni Skandynawskich.

Tegorocznej edycji wydarzenia przyświeca 100-lecie nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską a Danią, Szwecją, Norwegią i Finlandią.

Wydarzenie rozpocznie Gala Inauguracyjna, która odbędzie się 14 maja br. w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza. Wykład znanego coacha Tatiany Mindewicz-Puacz oraz koncert zespołu Czesław Śpiewa uzupełnią spotkania i rozmowy w skandynawskiej atmosferze.

15 maja zapraszamy do Hotelu Radisson Blue na Scandinavian Business Connect, czyli spotkanie skierowanym do ludzi biznesu na temat start-upów, przemysłu 4.0 oraz kwestii związanym ze Smarter Living and Working W ramach Scandinavian Business Connect będzie możliwość wzięcia udziału w warsztatach, spotkaniach i prezentacjach biznesowych.

Zachęcamy do zarejestrowania się na wydarzenie poprzez formularz na stronie internetowej bądź przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres ds@um.szczecin.pl. Rejestracja potrwa do 7 maja br.

Więcej informacji znajduje się w załącznikach oraz na stronie internetowej:

www.ds.szczecin.eu

Źródło: szczecin.eu