Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

08.05.2019

Ruszył nabór "GOTOWI DO LOTU - EDUKACJA Z MINI DRONEM" dla dzieci

Ruszył nabór "GOTOWI DO LOTU - EDUKACJA Z MINI DRONEM" dla dzieci
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Ruszył nabór do cyklu bezpłatnych zajęć edukacyjnych z mini dronami dla dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół i placówek szkolno-wychowawczych na terenie miasta Szczecin organizowanych przez "Kamienica1 - FUNDACJA NA RZECZ ROZWOJU SZTUKI I PROMOCJI ZDROWIA".

W ramach programu TESCO “Decydujesz, pomagamy” przeprowadzonych zostanie w sumie 5 zajęć edukacyjnych do 30.06.2019 r. 

Projekt "Gotowi do lotu" to unikatowe w skali kraju zajęcia edukacyjne, na których uczestnicy będą mieli okazję polecieć do stworzonego przez siebie zakątka świata. Tym bardziej będzie to ekscytująca podróż, gdyż korzystając z pomocy prowadzącego zajęcia, polecą tam mini dronem! Dowiedzą się również w jaki sposób działa mini dron i jak go użytkować w sposób bezpieczny. 

Dysponując wyobraźnią i podstawowymi materiałami plastycznymi stworzymy niecodzienną mapę miejsc. Będzie to okazja do rozmowy na temat lokalnych atrakcji turystycznych i pomoże lepiej zapamiętać ich nazwy oraz lokalizację. 
Zainteresowane placówki prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: kontakt@kamienica1.pl.
W tytule wiadomości: „Gotowi do lotu”
W treści: Prosimy podać dane oraz numeru telefonu do osoby, z którą będziemy mogli ustalić szczegóły realizacji zajęć. 

O wyborze placówki decyduje kolejność zgłoszenia oraz spełnienie warunków zawartych w regulaminie. Dodatkowe informacje wraz z regulaminem uczestnictwa dostępne są na stronie: https://kamienica1.pl/gotowi-do-lotu-tesco-decydujesz-pomagamy/

#GotowiDoLotu

Program dofinansowany z programu “Decydujesz, pomagamy”