Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

17.05.2019

Poznaj wszystkich artystów MDF Festival 2019

Poznaj wszystkich artystów MDF Festival 2019
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Dla wszystkich, którzy czekają na wrześniowy MUSIC.DESIGN.FORM Festival, właśnie dziś, w Międzynarodowy Dzień Światła, mamy świetną wiadomość.

Już 24 maja ruszy sprzedaż biletów na koncerty odbywające się w ramach festiwalu. A dziś zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem festiwalowych wydarzeń.

Podczas festiwalu wystąpią m.in. takie gwiazdy jak Laura Mvula – obdarzona przecudnej barwy głosem soulowa wokalistka, Trio Jazoowe Marcina Maseckiego, pianisty i kompozytora, autora m. in. muzyki do filmu "Zimna wojna", a także zespół Kwadrofonik, który słynie z niezwykłych eksperymentalnych wykonań, czy A_GIM - producent muzyczny, który muzycznie otworzy festiwal koncertem... w garażu podziemnym!

Wszyscy, którzy z niecierpliwością czekają na możliwość zakupienia biletów na koncerty z udziałem największych gwiazd festiwalu, będą mogli to zrobić już w piątek 24 maja.

Zobacz zapowiedź MUSIC.DESIGN.FORM Festival 2019 przygotowaną przez Pushka Studio: https://youtu.be/aQllRpco2TI

W programie Festiwalu MDF znajdą się nie tylko wyjątkowe koncerty, ale również, wystawy, warsztaty dla dzieci i dorosłych, prezentacje, wykłady czy panel dyskusyjny. Ponownie powróci do Filharmonii grupa panGenerator, pokażemy prace uznanego na świecie artysty Oskara Zięty, a Filip Springer z pewnością skłoni do refleksji innym spojrzeniem na temat światła.

Razem z Przekrojem zaprosimy też do tańca. Uczestników festiwalu zaprowadzimy do miejsc, w których do tej pory nie odbywały się filharmoniczne koncerty, zapewnimy im także dawkę życiowej energii w postaci światła, a najmłodszym jego istotę będziemy wyjaśniać przez... muzykę. MUSIC.DESIGN.FORM Festival 2019 już od 13 do 15 września.

Pełen program MUSIC.DESIGN.FORM Festival dostępny na filharmonia.szczecin.pl oraz stronie festiwalu mdf.filharmonia.szczecin.pl.

Bilety na wydarzenia płatne można kupić od 24 maja na kilka sposobów:

przez stronę internetową filharmonia.szczecin.pl
przez stronę festiwalową mdf.filharmonia.szczecin.pl
stacjonarnie w kasie Filharmonii w Szczecinie
Na wybrane wydarzenia obowiązują wejściówki - do odbioru w kasie Filharmonii od 3 września od godz. 13:00.

Źródło: szczecin.eu