Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

29.05.2019

Największy diabelski młyn w Polsce stanie na Łasztowni!

Największy diabelski młyn w Polsce stanie na Łasztowni!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Czegoś takiego jeszcze u nas nie było. Ma 55 metrów wysokości i waży 350 ton - Wheel of Szczecin właśnie rozstawia się na szczecińskiej Łasztowni tuż przy wejściu na Wyspę Grodzką. Mieszkańcy i turyści będą mieli okazję poczuć się jak w Londynie.

Gigantyczne koło młyńskie przywiozło do Szczecina 21 samochodów ciężarowych, a jego montaż właśnie się rozpoczął. Wheel of Szczecin rozpocznie swoją działalność 8 czerwca i pozostanie na Łasztowi przez minimum miesiąc.
Mieszkańcy i turyści będą mieli niepowtarzalną okazję przejechać się jedną z 42 kabin największego koła młyńskiego w Polsce i podziwiać widok na panoramę miasta w cenie 18 zł (bilet ulgowy) i 28 zł (bilet normalny). Posiadacze Szczecińskiej Karty Turystycznej oraz Karty Dużej Rodziny będą mogli liczyć na rabaty. Kabiny są dostosowane dla osób niepełnosprawnych oraz wózków inwalidzkich. 

Koło młyńskie będzie funkcjonowało codziennie w godz. 11.00 – 24.00. Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany godzin otwarcia. 
 
Uwaga!
Instalacja „widowiskowych” elementów rozpocznie się piątek lub sobotę. Dla przedstawicieli mediów właściciel zaplanował dodatkową przejażdżkę, która odbędzie się pod koniec przyszłego tygodnia. Dziennikarzy i fotoreporterów zainteresowanych wycieczką prosimy o informację zwrotną. Szczegóły wyślemy mailem.

Źródło: Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia Sp. z o. o.