Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

11.06.2019

Dni Morza 2019: Zapraszamy na Łasztownia Dance!

Dni Morza 2019: Zapraszamy na Łasztownia Dance!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Muzykę do tańca, w piątek 14. czerwca br. podczas Dni Morza_Sail Szczecin 2019, podadzą: Ines Bloom, RAT KRU, Michael Modoolar i Jazzek.

Ines Bloom - dj-ka i klasycznie wykształcony muzyk, miłośniczka czarnego groove'u, jazz-u, improwizacji oraz kokieteryjnego disco. Uwielbia kontrasty w muzyce – z jednej strony tłuste, czarne brzmienie Theo Parrish czy Moodymann, a z drugiej - eteryczne wokale i delikatność. Lubi, gdy muzyka intryguje i porusza nie tylko ciało, ale przede wszystkim duszę. Współtworzy kolektyw dj- ski Local Disco Allnighter i organizuje imprezy w niecodziennych miejscach. Serious vinyl digger.

RAT KRU to zagubione ogniwo polskiej elektroniki, zdystansowane spojrzenie na obowiązujące trendy, dziki taniec na granicy sztuki i kiczu. Duet tworzą: Papa Musta odpowiedzialny za warstwę liryczno–wokalną i Rat One za sferę muzyczną. W trzyletnim okresie działalności zagrali kilkadziesiąt koncertów między innymi w Polsce, UK, Estonii (Tallin Music Week) i Chorwacji (Seasplash Festival). Uczestniczą w projekcie MY NAME IS NEW, którego inicjatorem jest wytwórnia KAYAX, mającym na celu wsparcie dla nowych zespołów i artystów. W maju 2019 ukazała się EPka, zwiastująca płytę.

Michael Modoolar to DJ i producent urodzony w Szczecinie. Zajmuje się muzyką od ponad dekady. W tym czasie supportował takich artystów jak Ame, Smash TV, Diringer, Crazy P. Gościł na festiwalach Audioriver Festival, Plötzlich am Meer, Summer Contrast czy Candid Audiovisual Festival. Jego ostatnie produkcje muzyczne ukazały się na wytwórniach Elite Records i Monog Records.

Jazzek (Jacek Janaszkiewicz) dj / producent ze Szczecina. Rozpoczął dj-ing w 1991 r. grając na imprezach z muzyką (funk, soul, house). W latach 1995-97 r. był rezydentem kultowego klubu Quo Vadis w Szczecinie. Od 1997 r. współpracował z New Music Art (Techno Dance Mission) W 1999 r. wziął udział w Mistrzostwach Polski DJ-ÓW DMC gdzie był finalistą tego konkursu. Został wybrany jako promotor do międzynarodowej akademii muzycznej (Red Bull Music Academy). Artysta posiada własnych muzyków, którzy grają z nim podczas imprez tworząc 5 osobowy zespół na scenie. Od 2014 r. z Krzysztofem Baranowskim (pianistą) tworzy projekt Jazzowski, który na nowo wydaje największe polskie przeboje muzyki rozrywkowej w klimacie klubowym. Ich największy przebój w 2015 r. Jazzowski Feat. Mr. Zoob - Mój jest ten kawałek podłogi został przebojem lata Radia Polski. FM / Chicago, numerem jeden przez wiele tygodni w Radiu PLK / Dublin i power playem w Polskim Radiu Londyn. Do dzisiaj ten utwór jest często grany w wielu rozgłośniach radiowych.

Program

Łasztownia

19.00-20.00 Ines Bloom 
20.00-21.00 Rat Kru
21.00-22.00 Michael Modoolar
22.00-23.30 Jazzek

Źródło: szczecin.eu