Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

13.06.2019

Women’s Voices podczas Festiwalu Młodych Talentów

Women’s Voices podczas Festiwalu Młodych Talentów
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Kayah, Edyta Bartosiewicz, Julia Pietrucha, Mela Koteluk, oraz Paulina Przybysz – to artystki, które wystąpią w Szczecinie podczas finału Festiwalu Młodych Talentów.

Wszystko w ramach II. edycji projektu „Women’s Voices – Kobiety ratują planetę”. Na scenie wystąpią również finaliści FMT. Kto nim zostanie? Do końca czerwca czekamy na zgłoszenia konkursowe.

Przez cały czerwiec można zgłaszać się do konkursu muzycznego Festiwal Młodych Talentów – Nowa Energia. To już trzynasta jego edycja. Jury przewodniczyć będzie Katarzyna Nosowska a nagrody fundują: wytwórnia Kayax i Szczecińska Agencja Artystyczna. Zwycięzcę poznamy podczas finałowego koncertu w Netto Arenie.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 18. października 2019 r. w Starej Rzeźni

w Szczecinie. Weźmie w nich udział maksymalnie 10 wykonawców. Zwycięzcę poznamy dzień później podczas finałowego koncertu w Netto Arena, który będzie miał okazję wystąpić na profesjonalnej scenie z gwiazdami festiwalu.

A  gwiazdami będą uczestniczki II. edycji projektu „Women’s Voices – Kobiety ratują planetę”: Kayah, Edyta Bartosiewicz, Julia Pietrucha, Mela Koteluk, oraz Paulina Przybysz.

Festiwal Młodych Talentów – Nowa Energia „Women’s Voices – Kobiety ratują planetę” 19.10.2019, Netto Arena,:

Szczegóły dotyczące koncertu: https://bit.ly/2ReGyjb

Szczegółowe informacje o konkursie i festiwalu znajdują się na stronie www.festiwalmlodychtalentow.pl

Źródło: szczecin.eu