Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

01.07.2019

Młodzieżowe schronisko przy Centrum Żeglarskim z wyróżnieniem

Młodzieżowe schronisko przy Centrum Żeglarskim z wyróżnieniem
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Brązowe wyróżnienie w 58. Ogólnopolskim Konkursie Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych 2018 otrzymało Schronisko młodzieżowe Centrum Żeglarskiego.

Wyróżnienie zostało przyznane przez Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych. Do placówki dotarł także dyplom gratulacyjny z Ministerstwa Edukacji Narodowej. Odznaka została wręczona dyrekcji i kierownictwu Schroniska przez Marię Syrek, prezes zarządu PTSM Szczecin.

- Jesteśmy dumni, że nie tylko instytucje branżowe, rządowe, ale przede wszystkim goście oceniają nas bardzo wysoko. Oczywiście bardzo istotne są wyróżnienia, ale najważniejsze dla nas są pozytywne opinie osób korzystających z naszej oferty - zarówno tych z Polski, jak i z zagranicy. Klimat schroniska tworzą ludzie i to właśnie od ich rzetelnej i profesjonalnej pracy zależy samopoczucie tych, których gościmy w naszych progach - mówi kierownik obiektu Mateusz Szubski.

O SCHRONISKU

Schronisko znajduje się przy ul. Przestrzennej 19, nad Jeziorem Dąbie, na terenie Centrum Żeglarskiego. Obiekt zlokalizowany jest w granicach obszaru „Natura 2000”. Schronisko wchodzi w skład kompleksu budynków usytuowanych na terenie mariny. Do dyspozycji Gości są 3 sale konferencyjne (duża na 70 osób i dwie mniejsze na 35 osób).

Obiekty noclegowe oddano do użytku w 2016 roku. Są w pełni wyposażone i gotowe do przyjęcia grup i klientów indywidualnych.

W schronisku przygotowane są 42 miejsca noclegowe w pokojach jedno- i wieloosobowych, każdy z łazienką. Korzystać można także z kuchni, sali wykładowej, stołu bilardowego i piłkarzyków oraz bezpłatnego Wi-Fi.

Pokoje znajdują się w dwóch budynkach:

• Obiekt noclegowo-konferencyjny

3 pokoje 2-osobowe
1 apartament 2-osobowy

• Obiekt noclegowy

2 pokoje 6-osobowe (łóżka piętrowe)
3 pokoje 4-osobowe
1 pokój 3-osobowy
3 pokoje 2-osobowe
1 pokój 1-osobowy

Cennik: https://www.centrumzeglarskie.pl/noclegi-cz/pokoje

Schronisko Centrum Żeglarskiego zostało zarejestrowane w bazie Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych oraz International Hosteling. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 roku w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, schronisko Centrum Żeglarskiego zostało zakwalifikowane do kategorii I.

Źródło: szczecin.eu