Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

09.07.2019

Pokaż za co kochasz Szczecin

Pokaż za co kochasz Szczecin
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Urokliwe zakątki i nadodrzańskie bulwary, zielone parki i skwery, a może niezwykła bryła Filharmonii? A Ty za co kochasz Szczecin? Pokaż nam to na zdjęciach i przy okazji wygraj atrakcyjne nagrody! Właśnie ruszyła druga edycja konkursu fotograficznego SznLove.

Szczecin niewątpliwie jest jednym z najpiękniejszych i jednocześnie najbardziej wyjątkowych miast w Polsce. Ogromne zielone przestrzenie i bliskość wody to ogromne atuty, które z całą pewnością wyróżniają Szczecin na tle innych miast. Trzeba przyznać, że w stolicy Pomorza Zachodniego bardzo łatwo można się zakochać – spacer po nadodrzańskich bulwarach, Wałach Chrobrego, szczecińskich parkach czy też po urokliwych, znanych tylko nielicznym uliczkach.

Pokaż nam na zdjęciach miejsca, które najbardziej kochasz w Szczecinie i przy okazji weź…. udział w konkursie SznLove, w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody!

Co zrobić żeby wygrać nagrody?

Wystarczy zrobić zdjęcie przedstawiające Szczecin, oznaczyć je konkursowym hashtagiem #konkursSznLove, a następnie opublikować je na Instagramie. To zdjęcie, które uzyska najwięcej głosów zostanie nagrodzone. Należy jednak pamiętać o tym by fotografia, która ma wziąć udział w konkursie była dostępna publicznie.

Dzięki specjalnemu Tagowi (#konkursSznLove) strona internetowa www.szczecin.love rozpozna fotografie biorące udział w konkursie i uwidoczni je w specjalnej galerii. To właśnie w tym miejscu będzie odbywało się głosowanie na poszczególne zdjęcia. Wszystkie osoby, które odwiedzą stronę konkursu i zalogują się na nią poprzez swoje konto na Facebooku będą mogły wskazywać zdjęcia, które najbardziej przypadły im do gustu. Codziennie będzie można oddać aż 10 głosów na najładniejsze zdjęcia!

Konkurs SznLove, który  rozpoczął się na początku lipca br.  i potrwa do końca października br., zostanie podzielony na 4 etapy (lipiec, sierpień, wrzesień, październik). W każdym z etapów uczestnicy mają szansę na wygranie nagrody, która zostanie przyznana na podstawie głosów internautów.

Dodatkowo, spośród wszystkich uczestników konkursu Jury wyłoni dwie osoby, które otrzymają nagrodę główną: kamerę GoPro HERO7 Black.

Szczegółowe informacje o konkursie, w tym jego regulamin oraz dokładny harmonogram, znajduje się na stronie internetowej konkursu (www.szczecin.love).

Źródło: szczecin.eu