Echo Tablica

Konkursy

Echo Szczecina

17.07.2019

#KonkursSznLove: można już głosować na pierwsze zdjęcia

#KonkursSznLove: można już głosować na pierwsze zdjęcia
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Młyńskie koło na Łasztowni, charakterystyczna architektura czy też nadodrzańskie okolice. Między innymi takie zdjęcia zostały już zgłoszone do konkursu Szczecin Love i można na nie głosować!

Ubiegłoroczna edycja konkursu Szczecin Love cieszyła się wielkim powodzeniem. Uczestnicy dodali do galerii prawie 800 oryginalnych zdjęć Szczecina, na które oddano łącznie ponad 15 000 głosów! Czy tym razem będzie podobnie? O tym przekonamy się dopiero po zakończeniu konkursu. Jednak już teraz można głosować na fotografie, które zostały zgłoszone do tegorocznego I etapu!

Znajdują się wśród nich przepiękne ujęcia Wheel Of Szczecin, czyli największego w Polsce koła młyńskiego, które znajduje się na Łasztowni, zachwycającej bryły Filharmonii Szczecińskiej czy też ciekawe ujęcia Odry i jej rozlewisk. Wszystkie osoby, które odwiedzą stronę www.szczecin.love i zalogują się na nią poprzez swoje konto na Facebooku mogą wskazywać zdjęcia, które najbardziej przypadły im do gustu. Codziennie można oddać aż 10 głosów na najładniejsze zdjęcia.

Cały czas czekamy również na nowe zdjęcia! Pokażcie nam, co najbardziej kochacie w Szczecinie, jakimi elementami naszego miasta chcielibyście się pochwalić i jakie jego zakamarki uważacie za najbardziej wyjątkowe i tym samym zgłoście się do konkursu Szczecin Love!

Co zrobić żeby wziąć udział w konkursie i wygrać nagrody?

To proste! Wystarczy zrobić zdjęcie przedstawiające Szczecin, oznaczyć je konkursowym hashtagiem #konkursSznLove, a następnie opublikować je na Instagramie. To zdjęcie, które uzyska najwięcej głosów zostanie nagrodzone. Należy jednak pamiętać o tym by fotografia, która ma wziąć udział w konkursie była dostępna publicznie. Dzięki specjalnemu Tagowi (#konkursSznLove) strona internetowa www.szczecin.love rozpozna fotografie biorące udział w konkursie i uwidoczni je w specjalnej galerii.

Konkurs SznLove, który  rozpoczął się na początku lipca br.  i potrwa do końca października br., został podzielony na 4 etapy (lipiec, sierpień, wrzesień, październik). W każdym z etapów uczestnicy mają szansę na wygranie aparatu Fuji Instax mini 70, który zostanie przyznany podstawie głosów otrzymanych od internautów.  Dodatkowo, spośród wszystkich uczestników konkursu Jury wyłoni dwie osoby, które otrzymają nagrodę główną: kamerę GoPro HERO7 Black.

Źródło: szczecin.eu