Echo Tablica

Konkursy

Echo Szczecina

25.07.2019

#KonkursSznLove: ostatnie dni I etapu

#KonkursSznLove: ostatnie dni I etapu
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Pierwszy etap konkursu Szczecin Love powoli dobiega końca. Jeżeli jeszcze nie oddaliście głosu na Wasze ulubione zdjęcia najwyższa pora to zrobić!

Wakacyjne dni to wyjątkowo dobry czas na robienie pięknych zdjęć. Świadczą o tym wszystkie fotografie, które zostały nadesłane w ramach pierwszego etapu konkursu Szczecin Love. Znajdziecie wśród nich przepiękne panoramy Szczecina, zachwycające ujęcia nocnego miasta czy też ciekawe fotografie zieleni miejskiej.

Oddaliście już głos na zdjęcia, która najbardziej przypadły Wam do gustu? Jeżeli nie, to szybko nadróbcie zaległości! Pomóżcie ich autorom w walce o nagrodę! Wszystkie osoby, które odwiedzą stronę www.szczecin.love i zalogują się na nią poprzez swoje konto na Facebooku mogą wskazać zdjęcia, które najbardziej przypadły im do gustu. Codziennie można oddać aż 10 głosów na poszczególne fotografie.

Cały czas czekamy również na nowe zdjęcia! Przed nami II etap konkursu, w którym na autora zdjęcia, który zdobędzie najwięcej głosów internautów, również czeka nagroda! Pokażcie nam, co najbardziej kochacie w Szczecinie, jakimi elementami naszego miasta chcielibyście się pochwalić i jakie jego zakamarki uważacie za najbardziej wyjątkowe i tym samym zgłoście się do konkursu Szczecin Love! Macie szansę na zdobycie wyjątkowego aparatu Fuji Instax mini 70.

Co zrobić żeby wziąć udział w konkursie i wygrać nagrody?
To proste! Wystarczy zrobić zdjęcie przedstawiające Szczecin, oznaczyć je konkursowym hashtagiem #konkursSznLove, a następnie opublikować je na Instagramie. To zdjęcie, które uzyska najwięcej głosów zostanie nagrodzone. Należy jednak pamiętać o tym by fotografia, która ma wziąć udział w konkursie była dostępna publicznie. Dzięki specjalnemu Tagowi (#konkursSznLove) strona internetowa www.szczecin.love rozpozna fotografie biorące udział w konkursie i uwidoczni je w specjalnej galerii.

Konkurs SznLove, który  rozpoczął się na początku lipca br.  i potrwa do końca października br., został podzielony na 4 etapy (lipiec, sierpień, wrzesień, październik). W każdym z etapów uczestnicy mają szansę na wygranie aparatu Fuji Instax mini 70, który zostanie przyznany podstawie głosów otrzymanych od internautów.  Dodatkowo, spośród wszystkich uczestników konkursu Jury wyłoni dwie osoby, które otrzymają nagrodę główną: kamerę GoPro HERO7 Black.

Źródło: szczecin.eu