Echo Tablica

Konkursy

Echo Szczecina

08.08.2019

#KonkursSznLove: trwa drugi etap konkursu

#KonkursSznLove: trwa drugi etap konkursu
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Trwa drugi etap konkursu fotograficznego SznLove. Zrób wyjątkowe zdjęcie Szczecina, oznacz je konkursowym hashtagiem i wygraj cenne nagrody!

Konkurs SznLove, który  rozpoczął się na początku lipca br. został podzielony na 4 etapy (lipiec, sierpień, wrzesień, październik). Dzięki głosom internautów, poznaliśmy już zwyciężczynię, pierwszego etapu, która wygrała aparatu Fuji Instax mini 70. Teraz szansę na wygraną mają kolejne osoby!

Cały czas czekamy na Wasze nowe konkursowe zdjęcia! Pokażcie, co najbardziej kochacie w Szczecinie, co Was zachwyca i czym chcielibyście się pochwalić swoim znajomym z innych miast. Może będą to nadodrzańskie bulwary lub zakątki wodne? Może najbardziej w Szczecinie podobają się Wam majestatyczne Wały Chrobrego lub popularne Jasne Błonia? A może postawicie na coś wyjątkowego, jak panorama Szczecina z lotu ptaka? Wybór należy do Was! Pokażcie na zdjęciach to, co uważacie za najpiękniejsze! 

Co zrobić żeby wziąć udział w konkursie i wygrać nagrody? To bardzo proste! Wystarczy zrobić zdjęcie przedstawiające Szczecin, oznaczyć je konkursowym hashtagiem #konkursSznLove, a następnie opublikować je na Instagramie. Należy pamiętać o tym by fotografia, zgłaszacie do udziału w konkursie była dostępna publicznie. Dzięki specjalnemu tagowi (#konkursSznLove) strona internetowa www.szczecin.love rozpozna fotografie biorące udział w konkursie i uwidoczni je w specjalnej galerii, gdzie internauci oddają głosy na najlepsze ich zdaniem prace.

To jednak nie wszystko! Na zakończenie konkursu, spośród wszystkich uczestników konkursu Jury wyłoni dwie osoby, które otrzymają nagrodę główną: kamerę GoPro HERO7 Black.

Powyżej znaduje się zwycięskie zdjęcie z I etapu konkursu.

Źródło: szczecin.eu