Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

16.03.2017

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

W sobotę do Szczecina zawita lider Lotto Ekstraklasy.

Zespół Jagiellonii Białystok zmierzy się z Pogonią Szczecin, która cały czas walczy o awans do pierwszej ósemki. Zapowiada się niesamowicie ciekawe spotkanie!

Zespół prowadzony przez Michała Probierza ma obecnie na swoim koncie czterdzieści osiem punktów i jedno oczko przewagi nad drugim Lechem. Portowcy plasują się na dziesiątym miejscu w tabeli Lotto Ekstraklasy i mają tyle samo punktów, co zespoły zajmujące dziewiąte i ósme miejsce. 

Zespół Kazimierza Moskala pokazał w tym sezonie, że potrafi wygrywać z drużyną z Białegostoku, pokonując "Jagę"w Pucharze Polski aż 4:1! Jagiellonia nie wygrała jeszcze w tym roku żadnego spotkania na wyjeździe, zaś Portowcy przed własną publicznością przegrali w tym roku tylko jedno spotkanie. 

Zachęcamy wszystkich kibiców do pojawienia się w sobotni wieczór na stadionie im. Floriana Krygiera i wspierania naszej drużyny dopingiem. Walczmy razem! 

Bilety na to spotkanie można nabyć w naszych punktach w C.H Galaxy, Outlet Parku oraz w  Fanshopie na stadionie Pogoni. W dniu meczowym wejściówki będzie można nabyć w kasach biletowych znajdujących się w budynku klubowym przy ulicy Karłowicza 28. 

26. kolejka Lotto Ekstraklasy 

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 

Czas: 18 marca, sobota, godz. 20.30

Miejsce: Stadion im. Floriana Krygiera w Szczecinie

Źródło: szczecin.eu