Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

16.05.2017

Cykl Tego Słucham zaprasza na kolejną porcję psychodelików

Cykl Tego Słucham zaprasza na kolejną porcję psychodelików
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

W sobotę 20 maja zapraszamy razem z TegoSlucham.pl na koncert - psychodeliczną rewelację z szeregów wydawnictwa Instant Classic, czyli zespół ARRM oraz przedstawiciela gorzowskiej alternatywy, grupę LiN

ARRM to obecnie jeden z bardziej wychwalanych polskich składów z kręgów muzyki psychodelicznej, za sprawą świetnie przyjętego krążka „ARRM” z końcówki 2016 roku, wydanego przez Instant Classic. Równie dobrą prasą cieszy się drugie, tegoroczne wydawnictwo, czyli split ARRM/Lonker See - także wydany przez krakowską oficynę. ARRM to instrumentalny projekt ludzi związanych min. z zespołami Thaw, Furia, 52um, Sun For Miles, Mentor, muzycznie ocierający się o ścieżki dźwiękowe filmów Lyncha czy Jarmuscha.

LiN to nowy, gorzowski zespół grający muzykę elektroniczno-rockową kojarzoną z dokonaniami zespołów Battles, Falarek Band czy Yesayer. Po pierwszym koncercie projekt zamienił się w duet. Obecnie LiN to trio, w którym znajdziemy perkusję, głosy ludzkie, dwie gitary elektryczne, syntezatory i samplery.

ARRM / LiN w cyklu Tego Słucham
Sobota 20.05, godz. 20.30
Domek Grabarza (Klub Storrady), ul. Storrady 2 / Szczecin
15 PLN

Muzyka: 
https://youtu.be/O-KR0zIYIO0
https://youtu.be/hQCzrdI6CCo
https://youtu.be/geAYm6tn9p8
https://youtu.be/K7kABC97vXg
https://arrm.bandcamp.com/