Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

17.05.2017

Juwenalia Szczecin 2017 już za moment!

Juwenalia Szczecin 2017 już za moment!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

W tym roku studencki festiwal odbędzie się w dniach 25-28 maja i jak zawsze będzie wypełniony koncertami oraz ciekawymi wydarzeniami w całym mieście!

Na głównej scenie zagrają: Taco Hemingway, Happysad, TEDE, Strachy Na Lachy, Quebonafide, The Dumplings, Łona i Webber, Nocny Kochanek, Solar/Białas, The Dumplings, Małpa, Mesajah. Koncerty odbędą się na terenie przy Stadionie Miejskim (wejście od ul. Karłowicza), bilety są już w sprzedaży, więcej informacji znajdziecie na www.juwenalia.szczecin.pl. 

Juwenalia będą doskonale widoczne w cały mieście, a to za sprawą licznych wydarzeń – do udziału zapraszamy również wszystkich mieszkańców Szczecina! Festiwal rozpocznie tradycyjnie Bieg Nocny oraz Korowód Studencki, potem studenci będą m.in. grali w szachy na pl. Grunwaldzkim, organizują Bitwę Na Balony. Akcja „Idziemy na plażę” tym razem nabierze zupełnie nowego wymiaru, gdyż odbędzie się na prawdziwej plaży na Wyspie Grodzkiej! Juwenalia zakończą się w niedzielę 28.05 Piknikiem Rodzinnym na Jasnych Błoniach.

Czwartek 25/05 - bit.ly/2qnLRCd

Happysad / Strachy Na Lachy / Nocny Kochanek

Piątek 26/05 - bit.ly/2prd9pX

Taco Hemingway / The Dumplings / Mesajah

Sobota 27/05 - bit.ly/2oSSxZ1

Tede / Łona i Webber & The Pimps / Quebonafide / Małpa / Solar/Białas

www.juwenalia.szczecin.pl

https://www.facebook.com/juwenalia.szczecin

Źródło: szczecin.eu