Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

12.07.2017

Sierpień miesiącem zwiedzania "Lodowego Pałacu"

Sierpień miesiącem zwiedzania "Lodowego Pałacu"
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Zapraszamy na zwiedzanie „Lodowego Pałacu” – siedziby Filharmonii, laureata prestiżowej nagrody im. Miesa van der Rohe. Bezpłatne wycieczki dla indywidualnych turystów ruszą 4 sierpnia.

Zwiedzanie Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza będzie odbywać się od poniedziałku do piątku o godz. 15.00 do 25 sierpnia. Podczas finału The Tall Ship Races 2017 będą ustalone dodatkowe terminy zwiedzania obiektu, o których poinformujemy niebawem.  

Każda wycieczka potrwa około 30 minut i poprowadzi przez hol główny, salę kameralną, galerię Poziom 4. do złotej sali symfonicznej. W zwiedzaniu Filharmonii mogą brać udział turyści indywidualni (małe grupy, rodziny). Oprowadzanie odbędzie się niezależnie od ilości chętnych, którzy zgłoszą się danego dnia. Liczniejsze grupy zorganizowane (wycieczki) proszone są, tak jak dotychczas, o umówienie zwiedzania pod numerem telefonu +48 91 430 95 54. 

Lipiec jest miesiącem przerwy w działalności Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza.  Do 31 lipca nie odbędą się  żadne wydarzenia artystyczne. W tym okresie, nie pracuje również kawiarnia w holu instytucji. Sam gmach Filharmonii jest otwarty od wtorku do niedzieli w godzinach 10.00 - 19.00. Zainteresowanym turystom i osobom, które chciałby wejść do środka udostępniony zostanie hol  główny. Co ważne, zmianie uległy także godziny pracy kasy, która w lipcu jest czynna w okienku przy głównym wejściu. Bilety na koncert „I żyli długo i w Szczecinie” można kupić od wtorku do piątku w godz. 13.00 – 17.00. Do zakupu filharmonicznych gadżetów zapraszamy na stronę filharmonia.szczecin.pl/sklep Do 15 sierpnia nie będzie czynna infolinia Filharmonii. 

Dodatkowo, w pierwszych dniach sierpnia na stronie internetowej Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza (www.filharmonia.szczecin.pl) zostanie opublikowany repertuar na pierwszą część sezonu artystycznego 2017/2018 (od września do grudnia 2017). Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży biletów i abonamentów na nadchodzący sezon artystyczny można znaleźć w tym miejscu: https://wiadomosci.szczecin.eu/kultura-i-sport/nowy-sezon-artystyczny-w-...

Źródło: szczecin.eu