09.03.2019
19:00

Miejsce
CKE Stara Rzeźnia

Wstęp
30/35zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Dominik Good "Historie Miłosne"

Dominik Good "Historie Miłosne"
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Koncert Dominik Good "Historie Miłosne" z okazji Dnia Kobiet 

Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia serdecznie zaprasza na koncert Dominika Gooda pt. "Historie miłosne" z okazji Dnia Kobiet - sobota, 9.03.2019 r., godz. 19:00.

Dominik Good podczas specjalnego programu koncertu z okazji Dnia Kobiet muzycznie opowie historię miłości, złożoną ze znanych i lubianych piosenek, wprawiających w piękny nastrój, a także jako niespodziankę zaprezentuje zapowiedź autorskich, romantycznych i dodających dobrej energii utworów. 

Od początku artystycznej działalności Dominik Good odważnie zagłębia się w uczucia, pozwalając przeżywać słuchaczom coraz to nowe muzyczne wzruszenia. To uzdolniony młody wokalista, naturalny talent, laureat programu Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta i Top 500 Innovators, entuzjastycznie odbierany na scenach m.in. w Warszawie, Krakowie i Łodzi. Zachwyca odbiorców pragnących doświadczyć wyjątkowych emocji oraz poszukujących młodzieńczej świeżości i oryginalności. Śpiew definiuje jego spojrzenie i wrażliwość na świat. Jest dla niego kwintesencją szczerości, prawdą, wyrażającą zainteresowanie innymi ludźmi i ich emocjami. Dominik pasjonuje się także muzykoterapią, której elementy wykorzystuje w swojej twórczości. Niedawno wystąpił na Międzynarodowym Przeglądzie Lekarzy Śpiewających, a także na TEDx Warsaw. Jest mu bliski repertuar Eda Sheerana, Toma Odella, Jessie Ware, a także Czesława Niemena. Razem z Dominikiem na scenie wystąpi utalentowany pianista Łukasz Lipski, laureat festiwalu FAMA w Świnoujściu. 

Muzyka: youtube.com/DominikGood
WWW: DominikGood.com 
Facebook: facebook.com/GoodDominik

Bilety: 30 zł w przedsprzedaży | 35 zł od 3.03.2019 r. 
Bilety dostępne online: https://bilety.fm/pl/muzyka/3165-bilety-na-koncert-dominik-good-historie-milosne-9-marca-2019-o-19-00-w-starej-rzezni-w-szczecinie.html

Fot.: facebook.com/PhotoCalmaS

CKE Stara Rzeźnia

CKE Stara Rzeźnia

ul. Tadeusza Wendy 14, 70-655 Szczecin (Łasztownia)

91 822 84 08
stararzeznia@csl.eu
http://stararzeznia.szczecin.pl/