15.03.2019
19:00

Miejsce
Klub Storrady - Domek Grabarza

Wstęp
20zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

Alpha Strategy & Wczasy

Alpha Strategy & Wczasy
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Alpha Strategy (CAN/noise rock) | Wczasy
CYKL TEGO SŁUCHAM #104

Gościmy kanadyjski skład Alpha Strategy, który ruszył w imponującą trasę po Europie i zawita też do Szczecina. Wracają do nas Wczasy, które od ostatniego koncertu w Domku wybiły się na jeden z bardziej rozpoznawalnych składów polskiego niezalu, a ich przebój „Dzisiaj jeszcze tańcze” poleciał we wszystkim możliwych stacjach radiowych, wliczając w to radio maryja.

Alpha Strategy   

Alpha Strategy  na swojej trasie promuje najnowszy album „The Gurgler”. To druga płyta, jaką ten zespół nagrał u Steva Albiniego. UWAGA REKLAMA – STEVE ALBINI. Albini zmiksował też materiał. Niektórzy nazywają ich styl „abrasive old-school noise-rock/post-punk weirdness”. Inni twierdzą, że The Jesus Lizard spotyka Laughing Hyenas spotyka The Birthday Party spotyka Shellac oraz że to trujący, bagienny wyziew późnego Przyjęcia Urodzinowego zaaranżowany w duszny, minimalistyczny sposób, pamiętający jaszczurkowy „Goat” (violenceonline.pl).

https://alphastrategy.bandcamp.com 

Wczasy

Muzyka Wczasów jest jak niskobudżetowe wakacje - nieprzewidywalna. Raz uderzają zimną falą lub synth-popowym przebojem w stylu lat 80., innym razem nostalgiczną gitarową piosenką przywołującą wspomnienia z lat 90., nie stronią także od shoegazowych faktur. W maju 2018 r. ukazała się ich debiutancka płyta p.t. „Zawody”, która zdążyła już podbić serca wielu słuchaczy i recenzentów, a przez niektórych odebrana została nawet jako manifest pokoleniowy.

https://youtu.be/zhcEINkncnQ
https://youtu.be/nDQDiPaaGP4
https://youtu.be/d-NpVzcLCgg
https://youtu.be/aMBWDh0zgAM 

Alpha Strategy | Wczasy
Piątek 15.03, godz. 19.00
Klub Storrady (Domek Grabarza)
20 pln
drzwi 19.00 / koncerty 20.00

Klub Storrady - Domek Grabarza

Klub Storrady - Domek Grabarza

ul. Storrady-Świętosławy 2 71-602 Szczecin

91 489 49 09, 665 420 764
kontakt@storrady.org
http://storrady.org