23.03.2019
20:00

Miejsce
Technopark Pomerania

Wstęp
40zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Jona Ardyn „Woman” - Szczecin Jazz 2019

Jona Ardyn „Woman” - Szczecin Jazz 2019
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

„Woman”, taki tytuł nosi debiutancka płyta Jony Ardyn. Premiera 23. marca br., podczas festiwalu Szczecin Jazz.

Premierowy koncert "Woman" Jony Ardyn cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Bilety wyprzedane, a fani talentu Asi wciąż pytają o możliwość udziału w koncercie. W związku z powyższym postanowiliśmy przenieś koncert do większej sali koncertowej. Zapraszamy do Technoparku Pomerania.

Artystka w 2018 roku nagrała w USA swoją debiutancką płytę „Woman”, której premiera odbędzie się właśnie w ramach tegorocznego festiwalu Szczecin Jazz.

Dlaczego Woman? To jest zbiór piosenek, mówiących o historii kobiety. Jesteśmy kolorowe, jesteśmy różne. A płyta opowiada o tym, co mi się wydarzyło i co się wydarza każdej kobiecie, każdego dnia. – mówi Jona Ardyn - Tytułowa piosenka jest osią całej płyty. Mówi o tym, że jesteśmy ważne, jesteśmy wartościowe i nikt tego nie jest w stanie nam zabrać. Bez względu na to jak wyglądamy i co robimy. Jesteśmy kobietami i mamy prawo wyrażać siebie.

Jona Ardyn to wokalistka, altowiolistka oraz kompozytorka. Studiowała m.in. w Los Angeles, Oklahoma City oraz Kansas City. Za swoje osiągnięcia artystyczne otrzymała honorowe obywatelstwo Stanu Oklahoma.
W USA uczyła się m.in. od: Dianny Krall, Gunthera Schullerem, Dona Williamsa czy Jamesa Newtona Howarda, śpiewała w chórach gospel oraz w musicalach. Od kilku lat współpracuje z muzykami skupionymi wokół idei Szczecin Jazz. Razem 
z przyjaciółmi tworzy kwartet smyczkowy.

Jona Ardyn „Woman”
23 marca (sobota), 2019 r.
TECHNOPARK POMERANIA

Szczeciński Park Naukowo - Technologiczny Sp. z o.o.
Cyfrowa 4, budynek F2, parter, sala Castanea
godz. 20.00
Bilety: http://bit.ly/JA_SJ_2019
Cena 40,00

Technopark Pomerania

Technopark Pomerania

ul. Cyfrowa 6, 71-441 Szczecin,

+48 91 85 22 911
biuro@spnt.pl
www.technopark-pomerania.pl