15.03.2019
19:00

Miejsce
Elefunk Club

Wstęp
25/40zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

KAEN, Raszu, Zet, Freestyle Superhero

KAEN, Raszu, Zet, Freestyle Superhero
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

KAEN, Raszu, Zet, Freestyle Superhero

Kaen to twórca, który znany jest  m in.  z radiowego megahitu "Echo" nagranego wspólnie z supergwiazdą Ewą Farną. Na jego najnowszej płycie poza wspomnianą artystką pojawi się również zwyciężczyni "The Voice of Poland" Marta Gułaszewska, legenda polskiego hip-hopu Peja,a także znani raperzy tacy jak Kaz Bałagane i Malik Montana. Na żywo w klubie Elefunk Kaen zagra dla Was energiczne koncertowe numery ze swojej najnowszej płyty "2020", tuż po jej oficjalnej premierze. Na koncercie nie zabraknie także mega hitów z przekroju wielu lat jego twórczości, tj. Alter ego czy Zbyt Wiele (prawie 90 mln odtworzeń na youtube). To będzie na prawdę gorąca noc, pełna mocnych bodźców i niezapomnianych wrażeń. Tym bardziej, że poza koncertem przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. 

Tego dnia po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć tego typu bitwę superbohaterów,  w postacie których wcielą się popularni szczecińscy i poznańscy fristajlowcy. Wystąpią dla Was w ten sposób m in. "Ash Ketchup", "Jackie Chrzan", "Masoński Namiestnik", "Flirtmen", "Afromen i "Sombrero".  Wy zdecydujecie razem z jury kto z nich wygra nagrodę konkursową. Zabawa będzie o tyle fajniejsza, że postacie będą stały po stronie zła, lub dobra i będą miały własną historię wokół której będzie oscylowała bitwa. Na koniec czeka nas pokaz walki dobra ze złem. Bitwę poprowadzi Syn Młynarza.

Dodatkowo w programie:

Premierowy koncert płyty "Raszu x Zet - Nie pytaj o tytuł" 
Koncert promujący płytę "Konkret - Od Początku" 
Energiczny pokaz reaggetonu szkoły tańca "Kimama"
Program stand-upowy znanego szczecińskiego komika Erwina. 

Po wydarzeniu afterparty z muzyką od Dj Zet Sounds wraz z Dj Hardcutem (Konkretem). Będzie rap, trap, r&b reaggeton i wiele innej bujającej muzyki. Zaczynamy o 00:00!

Kup bilet na: 
https://ticketos.pl/event/1582/kaen-koncert-premierowy.html

I PULA BILETÓW : 25 ZŁ 
II PULA BILETÓW: 30 ZŁ   
BILETY DLA VIPA: 100 ZŁ 

Bilety do kupienia na miejscu:

BILET NA WYDARZENIE: 40 ZŁ (od 19:00)
BILET NA AFTER PARTY: 15 ZŁ (od 00:00)

*Bilet VIP upoważnia do wejścia na backstage i spotkania z Kaenem oraz artystami. Daje również możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia poza kolejką. W cenę biletu wliczony jest ponadto unikalny plakat artysty, oraz płyta Kaena ze specjalną dedykacją. Ponadto pakiet przewiduje płyty od duetu Raszu x Zet i Konkreta, oraz udział w próbie dźwięku z artystami. 

WSTĘP DLA OSÓB 16+

Elefunk Club

Elefunk Club

pl. Żołnierza Polskiego 2, Szczecin

788 788 786
info@elefunk.pl
www.elefunk.pl