24.03.2019
11:00

Miejsce
Na mieście

Kategoria
Inna impreza

Pełna kultura

Alternatywne targi ślubne

Alternatywne targi ślubne
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Alternatywne targi ślubne

Widzimy się 24 marca 2019 roku, na kolejnej edycji Sediny (na terenie Bulwarów, czyli Centrum Eventowo-Biznesowego, przy ulicy Tadeusza Wendy 14, między godziną 11, a 17)
Alternatywne targi ślubne to ogrom pomysłów na „inne wesele”, na wyciągnięcie ręki. Czym różnią się od innych targów? Usługodawcy biorący udział w Sedinie nie boją się kompletnie organizacji ślubu w mocno vintage’owym klimacie. Nie obawiają się realizacji wesela w remizie z Panną Młodą w trampach czy z pierwszym tańcem wcale nie jako tym, który otwiera wszystkie bloki muzyczne. Jako organizatorzy chcemy wychodzić poza utarte schematy i pozwolić na realizację tego wymarzonego dnia „PO SWOJEMU”. 

- Nie ma nic bardziej motywującego i nakręcającego na ten najważniejszy dzień, niż rozmowy z usługodawcami, którzy czują klimat Pary Młodej i nie narzucają schematów działania, powielanych od lat. – mówią organizatorzy Sediny. 
Często spotykamy się z dekoratorami, którzy nie potrafią zrozumieć, że nie tylko kompozycje glamour nadają się na wesele. Wielokrotnie zespoły stawiają veto, przed realizacją pierwszego tańca o innej godzinie, niż klasycznie tuż po obiedzie. Ten dzień ma być Wasz i taki będzie, jeśli wszyscy dookoła czują to co Wy.
Warto zatem odwiedzić nawet wybranych usługodawców na targach – pogadać, wypić kawę i bez wątpienia poradzić się – to nic nie kosztuje, a z pewnością każdy będzie służył pomocą.
Do zobaczenia w alternatywnej, ślubnej rzeczywistości! Dołączcie do wydarzenia na facebooku i obserwujcie, czym zaskoczymy Was przy tej edycji.

Alternatywne targi ślubne
Na mieście

Na mieście

Szczecin