31.03.2019
18:00

Miejsce
Netto Arena

Wstęp
39/119zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Golec uOrkiestra - XX-lecie zespołu

Golec uOrkiestra - XX-lecie zespołu
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Golec uOrkiestra - jubileusz XX-lecia zespołu

Golec uOrkiestra ponownie wystąpią w Netto Arena! Gościnnie BEDOES, ZPiT Szczecinianie!

31.03.2019 Golec uOrkiestra zagra swój Jubileuszowy koncert z okazji XX lecia w Netto Arenie. Podczas występu nie zabraknie największych hitów jak „Ścierniksko", „Słodycze" czy „Pędzą Konie". Podczas koncertu wystąpią również zaproszeni Goście – BEDOES i ich wspólny hit „Janosik" oraz Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie.

Zespół Golec uOrkiestra to wyjątkowe zjawisko na polskim rynku muzycznym. Powstał w 1999 roku, a jego liderami są Łukasz i Paweł Golcowie – „beskidzcy górale XXI wieku", jak pisał o nich Janusz Stokłosa – jeden z najwybitniejszych polskich pianistów i kompozytorów.

Jubileuszowy koncert to widowisko dla całej rodziny - od najmłodszych po seniorów. Dla dzieci od 4 do 12 lat obowiązują bilety ulgowe, najmłodsi słuchacze do 3 lat wchodzą na koncert za darmo (na podstawie biletu rodzica lub opiekuna prawnego). Zniżki czekają również dla zorganizowanych grup powyżej 10 osób – wyjścia firmowe oraz prywatne.

Wierność własnym korzeniom, oryginalność w podejściu do kompozycji oraz bezkompromisowość w tekstach i muzyce sprawiają, że Golec uOrkiestra jest wciąż jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych zespołów w Polsce.

Golec uOrkiestra - XX-lecie zespołu
Netto Arena

Netto Arena

ul. Władysława Szafera 3/5/7, 71-245 Szczecin

609 485 965

http://www.nettoarena.pl