23.03.2019
10:00

Miejsce
Netto Arena

Wstęp
wolny!

Kategoria
Targi

Pełna kultura

Targi HOME ARENA 2019

Targi HOME ARENA 2019
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Targi Nieruchomości, Budowlane i Wyposażenia Wnętrz - HOME ARENA 2019, odbędą się 23-24 marca 2019 roku w hali widowiskowo sportowej Netto Arena przy ulicy Szafera w Szczecinie w godzinach 10:00-17:00.

Targi to największa prezentacja oferty zachodniopomorskiego rynku nieruchomości skierowana do osób poszukujących mieszkań, domów, inspiracji budowlanych, nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budową oraz wyposażenia wnętrz.

Tradycyjnie z okazji targów wystawcy przygotowali specjalne oferty i promocje dla nowych klientów. Na targach zaprezentują siędeweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe i pośrednicy nieruchomości z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości z rynku wtórnego oraz firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych. Nie zabraknie również ofert kredytów, ofert urządzenia wnętrz i wyposażenia kuchni oraz usług projektowania. Gości odwiedzający targi w podjęciu decyzji i załatwieniu formalności wspomagać będą eksperci nieruchomości i finansów, radca prawni, rzeczoznawcy majątkowi i architekci.

Targi dają również okazją do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów w zakresie mieszkalnictwa. Będzie też okazja do bezpłatnego zaoferowania własnej oferty mieszkaniowej na specjalnych tablicach ogłoszeniowych.

Nie zabraknie cieszących się wielką popularnością warsztatów:

- renowacji mebli,
- tkactwa,
- szycia.

Okazją będzie możliwość udziału w bezpłatnych szkoleniach:

- Budowa domów Pasywnych,
- Fotowoltaika,
- Wykorzystanie dotacji unijnych,
- Prezentacja aplikacji do projektowania domów koordynującej branże i inwestorów.

Jak zawsze pamiętamy o odwiedzających targi rodziców z dziećmi. Dla nich przygotowaliśmy
STREFY DOBREJ ZABAWY.
- Mały Projektant - warsztat prowadzony w formie otwartej, dzieci będą mogły zaprojektować na kartach całą powierzchnię wymarzonego przez nich domu.
- Kolorowy Dom i Okolica- konstruowanie kolorowych styropianowych makiet
- Zabawy Manualne- budowanie domów z klocków
- Zabawy Sportowe – zabawy sportowe prowadzone przez trenerów KanGO! Tenisowe Maluszki oraz Smart Tennis przy użyciu sprzętu tenisowego używanego na zajęciach: rzuty
do celu, zabawa z chustą klanza.
- Magiczny Zamek – zabawy dla najmłodszych na dmuchanym zamku.
Poza tym nie zabraknie energicznych animacji ruchowych, twórczej zabawy z kredkami.
 

 

Netto Arena

Netto Arena

ul. Władysława Szafera 3/5/7, 71-245 Szczecin

609 485 965

http://www.nettoarena.pl