18.06.2019
18:00

Miejsce
TRAFO Trafostacja Sztuki

Wstęp
wolny

Kategoria
Spotkanie

Pełna kultura

Fajni ludzie rozmawiają z fajnymi ludźmi

Fajni ludzie rozmawiają z fajnymi ludźmi
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Fajni ludzie rozmawiają z fajnymi ludźmi*:
Spotkanie Irminy Rusickiej z Maćkiem Cholewą i Markiem Rachwalikiem 

Irmina Rusicka – artystka sztuk wizualnych, autorka instalacji, wideo i prac badawczych. Jej prace łączą krytyczną wypowiedź społeczno-polityczną z wymiarem egzystencjalnym. 

Maciej Cholewa - artysta sztuk wizualnych. Skupia się na tematach związanych z lokalnością oraz interpretacją tekstów kultury. Stosuje świadomą konfabulację i przetworzenie zasłyszanych historii oraz kontekstów. 

Marek Rachwalik - zajmuje się malarstwem, rysunkiem oraz uprawianiem metalowej autofotografii. Tematem jego prac są wizualne cząstki świata organicznego, lewitujące obiekty 3D, psychodeliczne zjawiska, elementy robotyki,  hydraulicznych instalacji, technologii budowy maszyn rolniczych, wiejskiego folkloru, popkultury, groteski oraz artykułów spożywczo-monopolowych. 
---
*Fajni ludzie rozmawiają z fajnymi ludźmi
You can make a path while these motherfuckers drive straight.
Professional Raper, Lil Dicky
Do udziału w cyklu Fajni ludzie rozmawiają z fajnymi ludźmi zaproszeni zostali młodzi artyści, kuratorzy i krytycy. Zaplanowane spotkania opierać się będą na prostych rozmowach z perwersyjną nutą. Spenetrujemy wybrane przez rozmówców teksty kulturowe, skłonimy się ku środowiskowym plotkom i popkulturowym trendom a całość zakończymy w pubie growym. 
Kuratorka: Daria Grabowska

Fajni ludzie rozmawiają z fajnymi ludźmi
TRAFO Trafostacja Sztuki

TRAFO Trafostacja Sztuki

ul. Świętego Ducha 4, 70-205 Szczecin

91-400-00-49
mail@trafo.org
http://trafo.org