26.04.2019
21:00

Miejsce
Pokój Klub

Wstęp
30zł

Kategoria
Klubowe

Klubowe granie

Moonshine Recordings 10 years: Radikal Guru / Mack

Moonshine Recordings 10 years: Radikal Guru / Mack
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Moonshine Recordings 10 years / Radikal Guru / Mack

Klub Pokój ma ogromną przyjemność zaprosić każdego z Was, na celebrację dziesiątych urodzin wytwórni płytowej Moonshine Recordings. 
Label powstał w roku 2009 w Gdyni i na przestrzeni lat rozwijał się prężnie wydając piękne melodie, które do dziś rozbrzmiewają na ogromnych soundsystemach w całym świecie! Moonshine ma na swoim koncie wydawnictwa wytrawnych graczy z całego globu i nie ustaje w swojej pracy na rzecz tańca i kultu niskich częstotliwości.

Chodźcie tańczyć!

ZAGRAJĄ:

RADIKAL GURU czyli Mateusz Miller to urodzony w Kwidzynie producent oraz dj. Jest on jednym z niewielu polskich producentów muzyki dub i dubstep rozpoznawalnych na międzynarodowej scenie. Jego styl jest przepełniony wpływami roots reggae, uk dub oraz muzyki dalekiego wschodu, dzięki czemu wzbudza szerokie zainteresowanie w bardzo rożnych kręgach muzycznych. Początkowo eksperymentował z muzyką Trip-Hop, Asian Underground, Drum n Bass i Jungle a w 2005 powstało jego pierwsze demo "The East-West Connection" na którym połączył te style. Przebywał wtedy w Cork w Irlandii, gdzie jego muzyka spotkała się z dużym zainteresowaniem. W międzyczasie w produkcjach RG zaczęło pojawiad się coraz więcej wpływów muzyki Dub i Dubstep. W 2008 zdobył szersze grono słuchaczy dzięki wydanej w brytyjskim labelu Z-Audio/Dubbed Out Records serii winylowych singli, które przez wiele tygodni nie schodziły z list bestsellerów brytyjskich sklepów z muzyką niezależną. Jego kompozycje zostały docenione przez opiniotwórcze audycje radiowe i grane m.in. przez BBC Asian Network, Polskie Radio, Sub Fm, Rinse FM. Energiczne sety Radikal Guru cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności a rosnąca popularnośd przełożyła się na setki występów na festiwalach i w klubach w całej Europie a także w USA, Australii, Nowej Zelandii, Meksyku, Rosji, RPA oraz Kenii. Od 2009 roku Radikal Guru współpracuje z polską wytwórnią Moonshine Recordings, nakładem której wydał trzy świetnie odebrane długogrające albumy oraz kilka singli winylowych. W studiu współpracował z wokalistami z najwyższej półki m.in. Earl 16, Solo Banton, El Fata, Cian Finn, Echo Ranks czy Dan Man.
http://www.facebook.com/RadikalGuruOfficial
http://www.radikalguru.com/

MACK to trójmiejski dj i promotor, który od ponad dekady działa aktywnie na polskiej scenie undergroundowej muzyki elektronicznej. Od 2007 roku prowadzi skupiający się na basowej muzyce sklep płytowy Mash-up Records. W 2009 roku założył wytwórnię Moonshine Recordings, która między innymi za sprawą wydawnictw takich artystów jak Radikal Guru, RSD, DJ Madd czy 6Blocc zyskała spore uznanie na całym świecie. Katalog labelu liczy już ponad 50 wydawnictw winylowych z udziałem producentów i wokalistów z najodleglejszych zakątków globu jak Nowa Zelandia, Australia, Brazylia czy USA. 
http://www.moonshine-recordings.com/
https://www.mixcloud.com/Moonshine_Recordings/
https://soundcloud.com/moonshine-recordings
https://www.facebook.com/Moonshine.Rec/
https://www.mash-up.pl/

+ lokalni wojownicy:
MORFEUSZ
OLAH
NULLPETER
TBA

Pokój Klub

Pokój Klub

al. Wojska Polskiego 39 A 70-001 Szczecin


klubpokoj@gmail.com
https://www.facebook.com/pokoj.klub/