25.04.2019
19:00

Miejsce
Elefunk Club

Wstęp
20zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

RusT / Kapitan Stereo / Hotel Zero

RusT / Kapitan Stereo / Hotel Zero
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

RusT / Kapitan Stereo / Hotel Zero

Paprykash Booking, Wild West Booking & Elefunk The Club prezentują:

RusT, laureaci koncertu głównej sceny na Pol'and'Rock Festival 2019 powracają na wiosnę z trasą promującą ich nowy materiał! Ich drugi album "Night Will Fall" ukazał się pod koniec października 2018.

- RusT (rust'n'roll/hard rock/psychedelic) ( Poznań)

Debiutancki album pt. “White Fog” premierę miał jesienią 2014 roku. Grupa, której brzmienie nawiązuje do tradycji rocka lat 60. i 70., nadając mu przy tym świeży powiew współczesności, to laureat Jarocin Festiwal, Eliminacji do Przystanku Woodstock, legendarnej Muzycznej Jesieni w Grodkowie czy Eliminacji do Pol’and’Rock Festivalu, a także jedyny polski zespół zakwalifikowany do MTV European Music Awards w Belfaście, gdzie dotarł do finałowej czwórki międzynarodowej stawki artystów.

RusT ma na koncie występy m. in. na Orange Warsaw Festival i Masters of Rock w Czechach, na przestrzeni lat dzieląc scenę z takimi zespołami jak Judas Priest, Airbourne, MUSE, Triggerfinger, Rival Sons i Blues Pills.

Album 'Night Will Fall' możesz posłuchać tutaj https://open.spotify.com/album/3HZZD0zbatW0mdQSU1XOgj?si=qRDSExW3TBOaZ7VJXhYw4Q
oraz na wszystkich platformach streamingowych.

Wersja CD dostępna jest na stronie zespołu oraz na wszystkich koncertach!

FB: https://www.facebook.com/rustandroll/
YT: https://youtu.be/6-oN-Ge2oSU
BC: https://rustandroll.bandcamp.com/

LIVE Pola'n'Rock 2018: https://youtu.be/I8ELSs9RkIQ

- Kapitan Stereo - alternative rock, rock'n'roll (Szczecin)

Kapitan Stereo to rockowy zespół ze Szczecina, niepozostający w określonych ramach gatunkowych. Komponując swoją muzykę kładą nacisk na dobre teksty i bezkompromisowe brzmienie zespołu. Wszystkie utwory zespołu są autorskie oraz pisane w języku polskim. Zaczęli grać w 2013 roku. W 2016 roku bez udziału wytwórni nagrali debiutancką płytę. W 2017 roku zespół wygrał Hard Rock Rising 2017 jako Regional Prize Winner (region Europa). 

Andrzej Łacny - gitara, wokal
Jacek Krukowski - gitara, perkusja
Łukasz Szczepaniec - bas
Dobromił Shargut - perkusja

YT:  https://www.youtube.com/watch?v=CroroFR-kz0
FB: https://www.facebook.com/kapitanstereo/

- Hotel Zero - rock; blues; funk (Szczecin)

Zespół PopBlues Rockowy utworzony w 2012 roku w Szczecinie z inicjatywy Norberta Laskowskiego. W swojej twórczości duży nacisk kładzie na emocje, melodyjność i naturalność. Z łatwością można więc odszukać nurty muzyki lat 60’ - 80’, odpowiednio doprawionych świeżością panujących trendów kulturowych. Teksty utworów pisane w języku polskim i angielskim. Nazwa zespołu nawiązuje do piątej płyty formacji the Doors ”Morrison Hotel”. Obecnie formacja pracuje nad swoją pierwszą płytą zatytułowaną "Welcome to"

YT: https://www.youtube.com/watch?v=3CYp95s-9sM
FB: https://www.facebook.com/hotelzero/ 

The Doors - 19:00
Hotel Zero - 19:30
Kapitan Stereo - 20:30
RusT - 21:30

Elefunk Club

Elefunk Club

pl. Żołnierza Polskiego 2, Szczecin

788 788 786
info@elefunk.pl
www.elefunk.pl