01.06.2019
20:00

Miejsce
Elefunk Club

Wstęp
25/30zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

EDZIO "Wygrany"

EDZIO "Wygrany"
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

EDZIO "Wygrany"

Agencja Artystyczna WierNie ze sztuką, Edzio oraz Elefunk The Club z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert promujący najnowszy album Edzia "Wygrany", który odbędzie się 1 czerwca. Razem z Edziem zagra DJ FALA. 

Podczas koncertu nie zabraknie znanych już kawałków, freestyle'u oraz dobrej zabawy. 

"Wygrany" to podsumowanie i zamknięcie pewnego długiego, istotnego okresu w moim życiu - mówi o płycie autor. Jest to koncept album, na którym Edzio prowadzi słuchacza przez historię najważniejszego jak dotąd etapu w swojej karierze, rozlicza się z przeszłością oraz opowiada o doświadczeniach z tamtego czasu. Jest to dzieło, na którym wszystkie utwory tworzą spójną całość, chronologicznie opowiedzianą historię, ale jednocześnie każdy kawałek, włączony pojedynczo, nie sprawia wrażenia elementu wyrwanego z kontekstu. Znajdziemy tam historie z życia Piotrka, mocne, braggowe punchline'y, a także emocjonalne, bardzo osobiste utwory, z którymi wielu może się utożsamić.

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogą wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. 

Więcej informacji:
facebook.com/edziorap/


Miejsce: klub Elefunk, ul. Żołnierza polskiego 2, Szczecin
Godzina: 20:00
Bilety: 25 zł - bilety online ticketos.pl/event/1848
           30 zł - w dniu koncertu

Elefunk Club

Elefunk Club

pl. Żołnierza Polskiego 2, Szczecin

788 788 786
info@elefunk.pl
www.elefunk.pl