11.05.2019
10:00

Miejsce
Wały Chrobrego

Wstęp
wolny

Kategoria
Wydarzenia

Pełna kultura

Piknik nad Odrą 2019

Piknik nad Odrą 2019
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Piknik nad Odrą 2019

W tym roku po raz kolejny spotkamy się na Wałach Chrobrego! 

Poznamy różne strony świata i ich smaki. Weźmiemy udział w konkursach i wyjątkowych atrakcjach Napijemy się dobrego piwa i posłuchamy, gdzie w tym roku najlepiej wybrać się na wakacje. Poszerzymy swoje muzyczne horyzonty i będziemy się świetnie bawić przy tanecznych występach na żywo.

Tegoroczny Piknik nad Odrą odbędzie się w weekend, 11 i 12 maja. Nasze wydarzenie z każdym rokiem gromadzi coraz więcej gości z różnych zakątków Polski i Europy. 

W zeszłym roku odwiedziło nas ponad 50 TYSIĘCY UCZESTNIKÓW i 200 WYSTAWCÓW!

 TARGI TURYSTYCZNE MARKET TOUR 
Piknik nad Odrą to największa plenerowa impreza turystyczna w Polsce.  To wyjątkowe miejsce, gdzie przedstawiciele branży turystycznej z kraju i zagranicy mogą zaprezentować nam swoje produkty. Pośród wystawców znajdziemy: hotele, biura podróży, ośrodki wypoczynkowe i rekreacyjne, sanatoria a także firmy związane ze sportem i turystyką aktywną oraz transportem lotniczym, autobusowym czy promowym. Promują się u nas również całe kraje i regiony.

(Tssst! Część naszych wystawców poznacie w dzięki serii artykułów „Zaplanuj z nami podróż marzeń” – znajdziecie je na naszym fanpage’u i stronie internetowej)

 NIE MA PIKNIKU BEZ SMAKOŁYKÓW 
Nasze piknikowe koszyki nie będą puste! Pierwszego dnia imprezy odbędzie się Wielkie Gotowanie. W wielkim garze przygotowana jest potrawa, której 10 tysięcy porcji powędruje do uczestników. Piknikowi od niedawna towarzyszy Festiwal Smaków Food Trucków. Food trucki z całej Polski przyjeżdżają do Szczecina, aby serwować kuchnię z różnych stron świata. 
Dla wszystkich zainteresowanych ekologicznymi produktami i regionalnymi smakami organizowane są Targi Żywności i Produktów Ekologicznych. Wielbicieli dobrego piwa na pewno ucieszy obecność regionalnych rozlewni w Strefie Browarów. Nie zabraknie również typowo festynowych stoisk z popcornem czy watą cukrową.

 FESTYN RODZINNY 
Piknik nad Odrą ma charakter wiosennego rodzinnego festynu, który oferuje atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. W tym roku ponowie powstaną place zabaw, wesołe miasteczko oraz jarmark. 

 MUZYKA I WYSTĘPY NA ŻYWO 
Piknik to niezwykła muzyczna mieszanka stylów! W poprzednich latach odwiedziły nas zespoły folkowe, wykonawcy muzyki pop i dixiland. Mogliśmy usłyszeć morskie opowieści pod postacią szant oraz niezwykłe historie z lądu, zaśpiewane piosenką poetycką. Na naszej scenie również nie zabraknie elektronicznych i rockowych brzmień.

WIĘCEJ INFORMACJI:
www.pikniknadodra.pl
facebook.com/pikniknadodrą
Instagram: @piknikszczecin

Wały Chrobrego

Wały Chrobrego

ul. Jana z Kolna