19.05.2019
11:00

Miejsce
Plac Jasne Błonia im. Jana Pawła II

Wstęp
wolny

Kategoria
Inna impreza

Pełna kultura

Wielki Piknik Pasji POD PLATANAMI

Wielki Piknik Pasji POD PLATANAMI
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Wielki Piknik Pasji

Jak co roku przedstawiciele sektora pozarządowego spotkają się POD PLATANAMI. To już osiemnasta odsłona wydarzenia, dlatego już dziś warto zarezerwować czas i stać się częścią Wielkiego Pikniku Pasji. Serdecznie zapraszamy do udziału w XVIII edycji Szczecińskiego Spotkania Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI, które odbędzie się 19 maja 2019 r. tradycyjnie na Jasnych Błoniach w godz. 11:00-18:00.

Wielki Piknik Pasji, pokazuje siłę organizacji pozarządowych i jest wielkim świętem III sektora. Podczas Spotkania POD PLATANAMI można przedstawić swoją działalność na stoisku wystawienniczym, zorganizować warsztaty, wystawę lub inną aktywność na terenie zielonym, oraz zaprezentować pokaz artystyczny na scenie.

Wielki Piknik Pasji rozpocznie XIII Tydzień Inicjatyw Pozarządowych – jest to czas, w którym działania organizacji pozarządowych będą skierowane przede wszystkim na promocję własnej działalności i realizację inicjatyw dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców Szczecina, dlatego zachęcamy do włączenia się w przygotowania wydarzeń promujących aktywność III sektora.

Spotkajmy się POD PLATANAMI!

http://www.platany.org/chapter_34000.asp
http://platany.szczecin.pl/dokumenty/
http://platany.szczecin.pl
www.facebook.com/platanyszczecin
www.instagram.com/spotkanie_pod_platanami

Plac Jasne Błonia im. Jana Pawła II

Plac Jasne Błonia im. Jana Pawła II

ul. Michała Ogińskiego, Karola Szymanowskiego i Stanisława Moniuszki