11.05.2019
23:00

Miejsce
TanzBar City Hall

Wstęp
10/20zł

Kategoria
Klubowe

Klubowe granie

Love is the Message

Love is the Message
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Love is the Message
(TANZ BAR)

Po raz pierwszy w Tanzbarze Barcelońska ekipa The House Party poderwie was do tańca i zabierze w muzyczną podróż w świat housowych bitow. Przywiozą z Barcelony dużo słońca, pozytywnej energii i walizkę pełną muzycznych skarbów.

Z głośników popłyną najbardziej taneczne kawałki garaż disco i funky house’u. Zapraszamy na parkiet i obiecujemy dużo pozytywnych wibracji i eklektyczną selekcję kawałków. Będzie trochę undergroundu i oldschoolu ale i nie zabraknie współczesnych dźwięków.

Temat przewodni  LOVE IS THE MESSAGE 

Za gramofonami staną członkowie The House Party Joanna K y Guillaume Keller oraz reprezentantka lokalnej sceny Ines Bloom.

HOUSE  GARAGE  SOULFUL  AFROBBEAT  DISCO 
FUNK  GOOD VIBES 

Joanna K to Szczecinianka z pochodzenia a obecnie mieszka  w Hiszpanii, to co kocha w muzyce najbardziej to porywający do tańca rytm, funkowe melodie, fortepianowe i saksofonowe riffy oraz oldschoolowy beat. Te elementy przeplata w setach mieszając disco, afrobeat, funky i gospel house z klasycznym garaż housem.

Guillaume Keller urodził się w Paryżu gdzie rozbudził w sobie muzyczną pasję pracując jako dziennikarz radiowy w M’Radio Necker Kids Hospital, a następnie Equinox Radio Barcelona. W Barcelonie rozpoczął swoja karierę djską współtworząc kolektyw djski The House Party.
Razem z Joanna K aktywnie działają na barcelońskiej scenie elektronicznej promując muzykę house, funk i disco.

Ines Bloom to dj-ka, miłośniczka vinylu i klasycznie wykształcony muzyk, miłośniczka czarnego groove’u, jazzu, improwizacji oraz kokieteryjnego disco. Uwielbia kontrasty w muzyce, z jednej strony lubuje sie w tłustych rapowych produkcjach Theo Parrisha oraz Moodymana, a z drugiej strony ceni eteryczne wokale i delikatność. Bardzo ważna jest dla niej spójność mixu dlatego przykłada dużą wagę do wyboru idealnych trackow.

 

TanzBar City Hall

TanzBar City Hall

ul. 3 Maja 18, 70-215 Szczecin

91 471 16 13, 609 104 929
klub@cityhall.pl
http://www.cityhall.pl