10.05.2019
10:00

Miejsce
CKE Stara Rzeźnia

Wstęp
płatny

Kategoria
Wydarzenia

Pełna kultura

Marketing Trends

Marketing Trends
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Marketing Trends

Szczecin po raz kolejny będzie polską stolicą marketingu. 9 i 10 maja ponad setka przedsiębiorczych i aktywnych spotka się by posłuchać czołowych polskich ekspertów - marketerów, strategów, analityków i wizjonerów rynku. Konferencja SR Marketing Trends 2019 odbędzie się w prestiżowych wnętrzach Starej Rzeźni Szczecinie.

Janina Bąk, Paweł Tkaczyk, Artur Jabłoński, Mikołaj Winkiel, Mariusz Łodyga to absolutna czołówka polskich ekspertów. Niezwykle rzadko można ich spotkać na jednej scenie. Wszyscy słyną z przekazywania bardzo zaawansowanej wiedzy w bardzo przystępny sposób. Na dodatek wszyscy są pasjonatami swych dziedzin, nie usłyszycie od nich ogólników, czy nieaktualnych informacji. W czasach, gdy niemal każdy próbuje udawać eksperta nasi goście gwarantują najwyższą jakość.

Janina Bąk prywatnie prowadząca niezwykle popularny blog janinadaily.com na co dzień zajmuje się statystyką i jej wykorzystaniem w biznesie, Paweł Tkaczyk zajmował się pojęciami marki i storytellingiem na długo zanim stało się to modne, Artur Jabłoński doradza poszukującym wiedzy e-marketingowej, ale nie uchyla się o od opowiadania o copywritingu, Mikołaj Winkiel jako marketer pracuje dla Brand 24 testując najnowocześniejsze metody promowania popularnego narzędzia analityki internetowej, a Mariusz Łodyga jest zawziętym popularyzatorem podejścia strategicznego do działań marketingowych.

Program Marketing Trends 2019 powstał z myślą o przedsiębiorcach rozwijających swoje firmy, pracownikach działów promocji i sprzedaży, osobach zajmujących się budowaniem relacji z klientami oraz wszystkich, których fascynują trendy marketingowe i tajemnice nowoczesnej komunikacji.

W ciągu dwóch dni konferencji w Starej Rzeźni przy ulicy Tadeusza Wendy 14 w Szczecinie otrzymają Panśtwo kompendium aktualnej wiedzy, mnóstwo informacji na temat marketingowych narzędzi i rozwiązań gotowych do wykorzystania w firmach od ręki.

Zależy nam także na tym, aby ukazać Szczecin jako miejsce godne odwiedzenia. Przedsiębiorcy i firmy szczecińskie rozwijają się dynamicznie i z myślą o Was chcemy ściągać do naszego miasta wydarzenia, które z jakichś powodów zatrzymały się w Poznaniu, czy Warszawie.

Dwudniowa konferencja przewiduje także wiele działań networkingowych, w tym afterparty na pokładzie m/s „Joanna" w rejsie po Odrze, które jest okazją do pokazania mniej formalnego oblicza Państwa marki.

Przedsprzedaż biletow w cenie 499 zł netto do 30 marca 2019.

– cena regularna 699 zł/netto

Cena zawiera

• Udział w dwudniowej konferencji,

• Lunch oraz przerwy kawowe,

• Bezpłatny parking,

• Pakiet materiałów konferencyjnych,

• Udział w magicznym afterparty na statku (wstęp dla pierwszych 100 posiadaczy biletu na konferencję)

• Specjalne oferty tylko dla uczestników wydarzenia

PROMOCJA! Tylko do 30.03.2019!

(cena regularna 699 zł/netto)

Więcej szczegółów oraz pełna lista prelegentów: www.marketingtrends.ckesr.pl

CKE Stara Rzeźnia

CKE Stara Rzeźnia

ul. Tadeusza Wendy 14, 70-655 Szczecin (Łasztownia)

91 822 84 08
stararzeznia@csl.eu
http://stararzeznia.szczecin.pl/