01.05.2019
18:00

Miejsce
13muz

Wstęp
wolny

Kategoria
Spotkanie

Pełna kultura

Kręgosłup

Kręgosłup
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Kręgosłup - spotkanie z psychologiem, fizjoterapeutą i choreografem

Nietuzinkowe okoliczności w wyjątkowej formie. Taniec, warsztaty, panele dyskusyjne. Wszystko w atmosferze humoru i otwartości na poszukiwanie pozytywnych, nowych życiowych rozwiązań. Fundatorzy Fundacji z Jajem, chcieliby zaprosić Państwa na wydarzenie nawiązujące do Święta Pracy 1 maja. Postarają się przybliżyć wartości, które przyświecały im przy założeniu Fundacji, nakłonić do refleksji związanej z życiowymi decyzjami (i tymi zawodowymi i tymi prywatnymi), a przede wszystkim pozwolą na wyzwolenie endorfin i polepszenie samopoczucia. Wszystko w pierwszy majowy weekend, w Domu Kultury 13 Muz.

Zachwianie precyzyjnego układu dźwigni i naprężeń, jakim jest ciało, jest potocznie nazywane wadami postawy. Wpływają one na nasze codzienne życie, niejednokrotnie je uprzykrzając. Poprzez indywidualne konsultacje z fizjoterapeutą będziemy w stanie odnaleźć i spróbować określić sposób korygowania wad postawy.
Całe spotkanie podzielone zostanie na trzy etapy:

• Na początku, zakres wad określi fizjoterapeuta. Wskaże on jak bardzo nasze ciało nabrało złych nawyków i wskaże elementy korygujące postawę, w szczególności oś jaką jest kręgosłup.
• Następnie psycholog pomoże uświadomić nam, że fizyczne podłoże to tylko część złego nawyku. Próba dotarcia do źródła emocjonalnego napięcia okaże się pomocna do uzyskania pełnej ulgi.
• Na końcu reżyser taneczny pomoże wprowadzić zrelaksowane ciało w ruch i nauczyć właściwego chodzenia.

Całość odbędzie się poprzez przejście przez salę lustrzaną, która pozwala przyjrzeć się swoim błędom i poprawić nawyki ruchowe, praktykowane przez lata.
Potrójna konsultacja (fizjoterapeuta, psycholog, tancerz)

13muz

13muz

pl. Żołnierza Polskiego 2, 70-551 Szczecin

91 43 47 173, 502 383 070
j.janiszewski@13muz.eu
www.13muz.eu