25.05.2019
22:00

Miejsce
Elefunk Club

Wstęp
25/35zł

Kategoria
Klubowe

Klubowe granie

Persival W | Deepbass, Beat Movement,T Kode, Bohdan

Persival W | Deepbass, Beat Movement,T Kode, Bohdan
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Persival W | Deepbass, Beat Movement,T Kode, Bohdan & many more!

Postanowiliśmy że zamiast jednej imprezy sobotniej, zorganizujemy całoweekendowy jam miastowy, dwie imprezy w piątek 24.05 i sobotę 25.05 w Elefunk, w dodatku zarówno w sobotę 25.05 jak i niedzielę 26.05 lecimy od rana wygrzewać się na Wake Park Szczecin. To będzie kozacki spend. Muzyczka, woda i zaopatrzony bar, no i oczywiście mocno liczymy na słoneczko ! :) Lajnap na Wake Parkowe granie, oraz więcej informacji w tym szczegóły dojazdu na after oraz link do przedsprzedaży biletów wkrótce :) 

https://www.facebook.com/Wake-Park-Szczecin-237542006318875/

  Kłaniam się! Moi kochani, dzieje się! Końcówka maja to mega przyjemny okres, a skoro Pan DEEPBASS na głośnikach to przeprzyjemność to łączymy te fazki i w klubie Elefunk będziemy gościć jednego z ulubieńców fanów TECHNO, ladies & gentleman mr. DEEPBASS! Dopiero drugi raz w Polsce, owner Informa Records, jeden z headlinerów tegorocznego Modem Festival. Towarzyszyć mu będzie kolega z wytwórni - BOHDAN, człowiek zza naszej wschodniej granicy, okazuje się że nigdy wcześniej się nie spotkali więc nie dość że Panowie się poznają to na bank zaserwują nam kilka godzin techno najwyższej jakości!, Śledźcie Bohdana będzie niedługo mega gwiazdą, mówię wam!

  Przygotowujemy dla Was kolejną muzyczną niespodziankę! AKTUALIZACJA!!! Mamy przyjemność powitać BEAT MOVEMENT! „Beat Movement to duet z Berlina skomponowany przez Mattię Prete i Simone Scardino”. To wszystko prawda, ale jest tego znacznie więcej. Podzielę się z wami małym sekretem. Słyszałem, że przygotowują dla nas coś naprawdę wyjątkowego! Możesz mi uwierzyć albo zapytać znajomków w Berlinie. Ci kolesie są niesamowici! Poczekajcie aż zobaczycie ich w akcji!

  ŚWIEŻE INFO! Lajnap na piątek się nam wyklarował. Mam przyjemność przedstawić T KODE !!! Konkret z Berlina, miałem okazję niedawno gościć w Suicide Circus na jego występie i muszę przyznać że chyba wcześniej zajmował się profesjonalnie sprzątaniem, bo totalnie zamiótł ten parkiet !! Na closing wjeżdża Azam! Tak jak lubi! Tak jak lubimy ! Do załogi dołącza Bylly ! Nasz lokalny wymiatacz, więc niech później nikt mi nie mówi że tam nie byli! Bang ! Aaa rozpocznie nam Antoni Pietras :))) żeby mógł później z nami potanczyc cały weekend  

  Masakroom wystawia reprezentację wojowników w składzie Mas i Shaman jako Sha_Mas oraz Pavvel! Chłopaki zamierzają znowu wjechać jak Mad Max w pustynię, a Pavvel zapowiedział że na tej bibie zamierza zasłużyć na miejsce w Valhalli! Te mordy po prostu nie wiedzą, kiedy przestać! Na szczęście dla nas! Świadkujcie!

  Drugą scenę przejmują Elektroniczni! Podobny zdecydowali urządzić wewnętrzny turniej w Dance Dance Evolution by wyłonić, kto przyjedzie do nas i dla nas grać! Jedno jest pewne! Nasi przyjaciele zapewnią nam solidny groovik.

TAX :
bilet na dwa dni 50zł 
bilet na piątek   25zł 
bilet na sobotę  35zł 

Deepbass sp
(Informa rec. / Soma Records / AFFIN) Barcelona
https://soundcloud.com/deepbass
https://www.facebook.com/DeepbassInforma/

BEAT MOVEMENT it
(Aine / DLBM.) Berlin
https://www.facebook.com/Beatmovement/
https://soundcloud.com/beatmovementitaly

Bohdan ua
(Informa Records. / Northallsen Records / NORITE) Kyiv 
https://soundcloud.com/bohdan
https://www.facebook.com/BohdanUA/

T KODE it
(Stratosphera Records) Berlin
https://www.facebook.com/Tkode.music/
https://soundcloud.com/tkode

BYLLY pl
( Abyss Recording / Bipolar Disorder Rec. ) 
https://soundcloud.com/bylly909
https://www.facebook.com/BYLLY909/

Azam pl
( Utøpia ) Poznan
https://www.facebook.com/Azam-1557653367844584/

Mas pl
(D.E.C. / MASAKROOM) Birmingham
youtube.com/c/masakroom
https://www.mixcloud.com/masisty/

Shaman pl
(D.E.C. / MASAKROOM) Birmingham 
https://www.facebook.com/Shaman.PL.TS/

Antoni Pietras pl
( Highlanders / Summer Contrast ) Szczecin
https://www.facebook.com/AntoniPietras/

Pavvel pl
(D.E.C. / MASAKROOM) Birmingham

Elektroniczni pl
(Elektroniczni / Kontrola Lotu) Chojna
https://www.facebook.com/elektronicznie/

Elefunk Club

Elefunk Club

pl. Żołnierza Polskiego 2, Szczecin

788 788 786
info@elefunk.pl
www.elefunk.pl