22.06.2019
18:00

Miejsce
Wyspa Grodzka

Wstęp
49/59zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

Catz 'n Dogz prezentują Friends of PETS

Catz 'n Dogz prezentują Friends of PETS
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Już 22 czerwca Catz ‘n Dogz powracają do Szczecina! Wraz z agencją Feast Artists oraz Szczecińską Agencją Artystyczną i Miastem Szczecin, zapraszają na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się na Wyspie Grodzkiej.

2019 rok dla duetu Catz 'n Dogz rozpoczął się znakomicie. Najpierw pod koniec marca wydali swój czwarty studyjny album "Friendship", by tydzień później wziąć udział (po raz drugi) w kultowej audycji rozgłośni BBC Radio 1 - Essential Mix. Natomiast w czerwcu zorganizują event o nazwie Friends of PETS, który jest swego rodzaju ewolucją projektu festiwalu Wooded, który odbył się w ubiegłym roku na Łasztowni. Idea jest prosta: promujemy zarówno lokalnych artystów, jak i zagraniczne gwiazdy!

Wracając jeszcze do najnowszego albumu Catz ‘n Dogz, który celebruje przyjaźń, miłość oraz dobre życie, to gdy dodamy do tego muzykę elektroniczną, dziewięć godzin zabawy, drugi najdłuższy dzień w roku oraz plażowy klimat Wyspy Grodzkiej, to wynik jest prosty - mamy przepis na doskonały letni event!

Prócz wspomnianego duetu, szczecinianie będą mieli okazję usłyszeć cenionego rapera młodego pokolenia - Otsochodzi. Co ciekawe, będzie to jego jedyny występ w Szczecinie, promujący wydanym w lutym krążek "Miłość". W drugim rzucie artystów line up uzupełnili: berliński kolektyw ItaloJohnson, a także support lokalny w reprezentacji Canalia oraz Tropiki!

Line up:
- catz n dogz (Szczecin/Pets Recordings)
- Otsochodzi (Warszawa/Asfalt Records)
- ItaloJohnson (Berlin)
- Canalia (TANZ BAR)
- Tropiki (Flirtini Records)

Miejsce: Wyspa Grodzka

Start: 18:00

Organizatorzy: catz n dogz, Feast Artists

Partnerzy: Szczecińska Agencja Artystyczna, Miasto Szczecin, Wyspa Grodzka

Bilety:
1 Pula 49 PLN (do 10 czerwca lub do wyczerpania zapasów)
2 Pula 59 PLN (od 10 czerwca lub do wyczerpania zapasów)
3 Pula ... (w dniu imprezy)

Liczba przewidzianych biletów jest mocno ograniczona, dlatego zachęcamy do zakupu w przedsprzedaży już teraz: https://ticketos.pl/event/2073

Więcej informacji wkrótce!

Wyspa Grodzka

Wyspa Grodzka

Wyspa Grodzka 70-001 Szczecin

693 318 911
plaza@2event.pl
https://www.facebook.com/pg/WyspaGrodzka/