20.06.2019
19:00

Miejsce
Klub Storrady - Domek Grabarza

Wstęp
25zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

The Gluts & Molière

The Gluts & Molière
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

THE GLUTS (ITA / post-punk) | Molière 

Cykl koncertowy Tego Słucham zaprasza na głośny, melodyjny post-punk z Mediolanu i szczecińskie punk z silnym wpływem emo. THE GLUTS to jedna z gwiazd słynnej brytyjskiej wytwórni Fuzz Club Records! Oba zespoły pojawią się na scenie Klubu Storrady w czwartek 20 czerwca.

THE GLUTS 
Atmosferyczny,  shoegazowy post-punk zderza się z post-rockowym transem, wszystko to w zgodzie z hasłem „Play to believe. But play it LOUD”. The Gluts to jeden z najciekawszych zespołów włoskiej alternatywy. Dopiero co ukazał się ich najnowszy album „Dengue Fever Hypnotic”, wydany nakładem londyńskiej wytwórni Fuzz Club Records.  Inspiracją przy tworzeniu tej płyty były denga i malaria, które przeżyła basistka grupy, Claudia – To jak fuzz, który uderza cię prosto w twarz na swój wyjątkowo psychodeliczny sposób. Chcieliśmy oddać to w naszej muzyce – tłumaczy zespół.  Album wyprodukował i zmiksował Boba de Wit (Gnod, A Place To Bury Strangers).

Molière
Najsmutniejsze trio w szczecińskim punku zadziwiająco się zaktywizowało! Koniec roku 2018 przyniósł publikację debiutanckiej epki „Relationships”  - I to jest piękne, gdy jeszcze komuś chce się grać melodyjne emo. A jeszcze lepiej, gdy wie, jak tworzy się gitne piosenki. Małe objawienie -  pisały o niej Trzy Szóstki.

Muzyka:
video https://youtu.be/6zIyukUI9ac
video: https://youtu.be/7LELLrMH9vM
LP: https://youtu.be/sNbrbiXDzhM 
BC: https://fuzzclub.bandcamp.com/album/dengue-fever-hypnotic-trip
https://moliereband.bandcamp.com/releases

fb event: https://www.facebook.com/events/369075583732087/

The Gluts & Molière
Klub Storrady - Domek Grabarza

Klub Storrady - Domek Grabarza

ul. Storrady-Świętosławy 2 71-602 Szczecin

91 489 49 09, 665 420 764
kontakt@storrady.org
http://storrady.org