30.06.2019
13:00

Miejsce
13muz

Wstęp
10zł

Kategoria
Koncert

Pełna kultura

małe TAŃCE ŚWIATA

małe TAŃCE ŚWIATA
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

„małe TAŃCE ŚWIATA”

Koncert muzyki klezmerskiej wraz z animacjami dla dzieci od lat 3. Koncert zagra skład „Oddech Cadyka”, który gra taneczne aranżacje i tworzy muzykę taneczną inspirowaną motywami pochodzącymi z różnych stron świata, muzykę niezwykle ognistą, przejmującą, tradycyjną i współczesną pochodzącą od kultury żydowskiej po bliski wschód. Artyści reprezentujący inne szkoły i style muzyczne na jednej scenie połączą swoją energię podzielą się nią z publicznością i porwą najmłodszych uczestników do tańca, zabawy i wspólnego spędzenia czasu z rodzicami.

W koncercie udział wezmą:
Radosław Herdzik – klarnet,
Radosław Ignatiuk – gitara,
Christo Krzysztof Radew – bębny, djembe, darbuka.

Animacje poprowadzi Martyna Rau – muzykoterapeuta, pedagog, trener rozwoju poznawczego i emocjonalnego dzieci i młodzieży. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalności muzykoterapia. Ze Szczecinem związała się prywatnie i zawodowo – współpracuje z Domem Kultury “13 Muz”, integracyjnymi placówkami edukacyjnymi, Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza.

Udział dziecka w koncercie możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna. Liczba miejsc ograniczona. Koncert odbywają się bez butów (dzieci i dorośli). Czas trwania zajęć 45 min.

Bilety: dziecko 10 zł / opiekun 10 zł

13muz

13muz

pl. Żołnierza Polskiego 2, 70-551 Szczecin

91 43 47 173, 502 383 070
j.janiszewski@13muz.eu
www.13muz.eu