24.08.2019
11:00

Miejsce
Łasztownia

Wstęp
wolny

Kategoria
Inna impreza

Pełna kultura

Bulwarove

Bulwarove
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

BULWAROVE 
Miejsce: skwer przy Łasztowni

Jedna z najbardziej lubianych imprez i form spędzania wolnego czasu wraca w nieco odmienionej formie. Na skwerze wieńczącym Łasztownię znowu pojawią się leżaczki, animacje dla dzieci, a w niedzielę będzie można przebiec pierwszy z czterech Bulwarovych biegów.

Poprzedni sezon pokazał, że szczecinianie uwielbiają spędzać czas na bulwarach. Za sprawą Bulwarove skwer na końcu Łasztowni zmienia się w przestrzeń pełną doskonałej zabawy oraz smacznych przekąsek. Dzieci mają okazję do wspólnej zabawy i zagrania w gry, które, na co dzień nie są powszechnie dostępne, a rodzice mogą sobie odpocząć na leżaczkach i posłuchać muzyki.

Tegoroczne Bulwarove oczywiście zachowają swoją przewodnią konwencję, ale też wprowadzą nieco nowości. Na skwerze pojawią się odświeżone trawniki, na których będzie można grać w bulle, gry planszowe, czy urządzić sobie rodzinny piknik. Dzieci będą mogły zabawić się w prawdziwych poszukiwaczy skarbów, bo na Łasztowni pojawi się Archipelag Przygody, gdzie będzie można szukać tropów zwierząt albo poczuć się jak poszukiwacz złota. Zbliżające się Bulwarove będzie także rajem dla miłośników baniek mydlanych, bo na skwerze będą ich dziesiątki. Ponadto będzie można wziąć udział w warsztatach z jazdy na deskorolce, zajęciach edukacyjnych ze Śmieciuchem oraz napić się wody z lubianego saturatora. Nie zabraknie także dobrego jedzenia. Przy bulwarze pojawią się food trucki, kawa, lody i przekąski.

Podobnie jak w zeszłym roku będziemy promować aktywność fizyczną na bulwarach i organizować biegi. Raz w miesiącu (zawsze w niedzielę) zapraszamy na 5 km przebieżki, które łącznie dadzą dystans półmaratonu. „Przebiegnij półmaraton nad czystą Odrą”, bo tak nazwaliśmy nasz cykl biegów, to cztery edycje biegów dla dorosłych, w których za każdym razem uczestnicy otrzymają inne medale, które wszystkie razem ułożą się w jeden piękny nadodrzański widok.

Zapisy na bieg odbywają się internetowo za pośrednictwem linku https://www.protiming24.pl/startmeta/bb19/registration/. Koszt udziału to 15 zł.

Oczywiście nie zapominamy o najmłodszych sportowcach. Dzieci również będą mogły wziąć udział w biegu, dla których przygotowaliśmy bezpłatny FUN RUN wzdłuż nabrzeża Starówka.

Bądźcie na bieżąco i śledźcie naszą stronę www.bulwary.szczecin.eu oraz profil na Facebook’u Bulwary Miejsce Spotkań.

Czekamy na Was już w sobotę w godz. 11.00 – 18.00 oraz w niedzielę od 10.00 do 18.00.

Partnerem cyklu jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Szczecinie, inwestor projektu „Czysta Odra w Szczecinie etap 2".

SOBOTA 24.08.2019

10:00 Otwarcie biura Biegowe Bulwarove

10:45 Rozgrzewka uczestników biegu

11:00 Start biegu

11:00-16:00 Strefa CALYPSO

11:00 - 18:00

Stoiska wystawców
Gastronomia
Szkoła Capoeiry
Football Academy
Strefa Decathlon
Światłogień – animacje dla dzieci
 
12:15 Zdobienie uczestników biegu

14:00 Pokaz Pump CALYPSO

18:00 Zakończenie imprezy

NIEDZIELA 25.08.2019

11:00 Otwarcie imprezy

11:00-16:00 Strefa CALYPSO

11:00 - 18:00

Stoiska wystawców
Gastronomia
Szkoła Capoeiry
Football Academy
Strefa Decathlon
Światłogień – animacje dla dzieci
Frisbee Albatros Ultimate Szczecin
Warsztaty z pierwszej pomocy i prezentacja sprzętu WOPR

11:30 Pokaz Cross CALYPSO

13:00 Pokaz Football Academy – animacje dla dzieci

15:00 Pokaz szkoły Capoeiry IE GALO CANTOU

18:00 Zakończenie imprezy

 

Bulwarove
Łasztownia

Łasztownia

Szczecin, Łasztownia