08.07.2019
18:00

Miejsce
ProMedia

Wstęp
wolny

Kategoria
Spotkanie

Pełna kultura

Spotkanie z podróżnikami

Spotkanie z podróżnikami
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Spotkanie z podróżnikami

8 lipca 2019 (poniedziałek), o godz. 18.00, w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) zapraszamy na spotkanie podróżnicze. Naszymi gośćmi będą Beata i Paweł Pomykalscy.

Pomykalscy są parą w życiu i pracy. Razem podróżują, piszą i fotografują. Na stałe współpracują z kilkoma wydawnictwami, z którymi wydają przewodniki krajoznawcze, głównie po Bałkanach i Włoszech, oraz albumy – przede wszystkim o architekturze i ukochanym Górnym Śląsku. Największą miłością darzą kraje byłej Jugosławii i to im poświęcają najwięcej swojego czasu. Są autorami m.in. pierwszego w Polsce przewodnika po Bośni i Hercegowinie wydanego przez wydawnictwo Rewasz. Ich ostatnią publikacją na temat tego regionu jest książka „Jugosławia. Rozsypana układanka”, wydana nakładem Bezdroży. 
Od niedawna prowadzą fanpage „Adventum – konkretnie o podróżach” oraz bloga Adventum, na którym również dzielą się wrażeniami z odwiedzanych miejsc. 
W czasie spotkania opowiedzą o swoich podróżach po krajach byłej Jugosławii oraz o rozmaitych atrakcjach tego regionu – czasem bardzo popularnych, a czasem zupełnie nieznanych. 
Zapraszamy! Wstęp wolny!

ProMedia

ProMedia

al. Wojska Polskiego 2, 70-471 Szczecin

91 506 50 56
filia54@mbp.szczecin.pl
www.mbp.szczecin.pl