24.08.2019
19:00

Miejsce
Klubokawiarnia Sorrento

Wstęp
płatny

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

Jerzy Grunwald, Putonrock

Jerzy Grunwald, Putonrock
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Jerzy Grunwald, Putonrock

Projekt Putonrock został powołany do życia przez Tadeusza Putona, który ma za sobą współpracę z Universe, L-4, Hilton, Glorią Estefan, czy Jesse'm Brownem. Skład uzupełniają Jerzy Grunwald (m.in. No To Co, En Face, Guitar Brothers) oraz Jan Hilton (wł. Janusz Hryniewicz), udzielający się niegdyś zespołach Wiślanie '69, Bractwo Kurkowe czy SBB. Na sesje nagraniowe panowie zaprosili przyjaciół, z którymi mieli okazję współtworzyć mniejsze, czy większe projekty. Za instrumentami klawiszowymi zasiadł Józef Skrzek, którego przedstawiać nie trzeba. Współpracujący z Tadeuszem Putonem Jesse Brown, wziął gościnny udział w nagraniu wokalu do kompozycji "Przyrzeczenia".

JERZY GRUNWALD (George &G) to postać muzyka i wysokiej klasy wokalisty mającego bogaty solowy dorobek artystyczny w Polsce oraz na rynkach Azjatyckich, a ostatnio w Europie. Jego wspaniały i ponadczasowy album pt. "So Much To say" nagrany w studiach w Los Angeles nadal cieszy się wielką popularnością na świecie.

TADEUSZ PUTON gitarzysta, kompozytor i producent, twórca grupy, mieszkający i pracujący przez wiele lat w Szwajcarii. Jego pomysłowa gra na "slide guitar" nadaje grupie charakterystyczne brzmienie.

JAN HILTON (Janusz Hryniewicz) urodził się w Walii, dzieciństwo spędził w Argentynie. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał w Polsce, występując z czołowymi zespołami wywodzącymi się ze Śląska. Jego poczucie rytmu, silny i charyzmatyczny głos, współtworzy estetyczną muzykę z elementami R&B, Pop rocka i bluesa.

Klubokawiarnia Sorrento

Klubokawiarnia Sorrento

Mickiewicza 2, 70-384 Szczecin

666 400 217
sandra@willasorrento.eu
www.sorrento.szczecin.pl