19.09.2019
20:00

Miejsce
Klub Storrady - Domek Grabarza

Wstęp
25zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

Exek | Nuk!

Exek | Nuk!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

EXEK | NUK! 

Jedna z najciekawszych kapel australijskiego undergroundu w Szczecinie! Zespół EXEK wystąpi w Klubie Storrady w czwartek 19 września. Na scenie wesprze ich nowa siła szczecińskiego podziemia, grupa NUK! Zaprasza cykl Tego Słucham. 

EXEK pochodzą z Melbourne i grają wyobcowany, zduszony, zniekształcony, eksperymentalny post-punk spod znaku takich grup jak PIL, Bauhaus czy współczesnego Exploded View (z którymi zresztą grali trasę po USA). Grupa przyjeżdża do Europy po raz pierwszy. Będą promować swój nowy, trzeci album "Some Beautiful Spacies Left". Znajdzie się na niej dużo paranoicznego transu i puchnącego w uszach basu. To muzyka do odczuwania klaustrofobii i agorafobii jednocześnie. Koncertowa odsłona EXEK jest bardziej brudna i chropowata - dają o sobie znać punkowe korzenie. 
NUK! powstał jako odpowiedź na głód muzyczny po uśpieniu działalności Ułanów Kapitalizmu. W nowej odsłonie zadebiutowali w czerwcu tego roku, wcześniej wypuszczając epkę. Jeśli chodzi o łatki, to mała podpowiedź: wiercący się rock, adhd-jazz, noise-rock po przejściach, post-punk jutra, yass-ne. 

Wydarzenie fb: https://www.facebook.com/events/360997024816608/ 
Muzyka: 
https://youtu.be/O0PQupDCURg 
https://youtu.be/97H8rMric_c

Klub Storrady - Domek Grabarza

Klub Storrady - Domek Grabarza

ul. Storrady-Świętosławy 2 71-602 Szczecin

91 489 49 09, 665 420 764
kontakt@storrady.org
http://storrady.org