08.09.2019
10:00

Miejsce
OFF Marina

Wstęp
wolny

Kategoria
Inna impreza

Pozostałe terminy
Pełna kultura

Szczeciński Bazar Smakoszy

Szczeciński Bazar Smakoszy
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Szczeciński Bazar Smakoszy
godz. 10-15

SZBS to świeża jak produkty naszych Wystawców inicjatywa będąca kontynuacją SZCZECIŃSKIEGO BAZARU ROZMAITOŚCI, która zawierać będzie ekobazar (w tym kosmetyki naturalne) oraz ciekawą gastronomię. Na SZCZECIŃSKIM BAZARZE SMAKOSZY będziecie mogli wypełnić swoje torby i koszyki doskonałymi ekoproduktami regionalnymi, najlepszymi winami czy piwami oraz inną żywnością sezonową. Umożliwimy Wam zakupy bezpośrednio od producentów i rolników sprzedających: pieczywo (także bezglutenowe), przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, oliwy, miody, kawy i herbaty, zdrowe wypieki i desery oraz wiele, wiele innych. Lubicie food trucki? Spodziewajcie się kilku na zewnątrz, zaprosiliśmy je dla Was także. Czeka nas prawdziwe święto. Niemal wszystkiego można będzie przed zakupem spróbować oraz skonsumować na miejscu w towarzystwie chilloutowej muzyki. 

Znajdziecie także miejsce bookcrossingu, czyli bezpłatnej wymiany książek pomiędzy dotychczasowymi właścicielami. Jeśli macie pozycje, które już przeczytaliście, a chętnie zamienilibyście się na coś jeszcze nieodkrytego, będziecie mieli taką możliwość. Znajdziecie u nas kącik, gdzie położycie coś, by coś innego ze sobą wziąć. A jeśli zechcecie od razu poczytać, zadbamy również o taką możliwość.

Wciąż będzie też z nami Jadłodzielnia Szczecin, który w pełni społecznie zbiera żywność (ale nie tylko, bo właściwie wszystko, co może się przydać) i przekazuje od początku tygodnia potrzebującym. Wspaniała inicjatywa, którą wspieramy i zachęcamy do tego samego wszystkich! <3 

WSTĘP NA SZCZECIŃSKI BAZAR SMAKOSZY ORAZ PARKING NA TERENIE OFF MARINY SĄ I ZAWSZE BĘDĄ BEZPŁATNE.

OFF Marina

OFF Marina

ul. Zygmunta Chmielewskiego 18 70-028 Szczecin

601 984 897
offmarina@gmail.com
http://www.off-marina.pl/