05.10.2019
12:00

Miejsce
Łasztownia

Wstęp
10zł

Kategoria
Festiwal

Pozostałe terminy
Pełna kultura

Festiwal Smaków Azjatyckich

Festiwal Smaków Azjatyckich
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Festiwal Smaków Azjatyckich

PIERWSZY W SZCZECINIE FESTIWAL SMAKÓW AZJATYCKICH! 
                                   
W weekend 5-6 października na Łasztowni (Plac Gryfitów oraz budynek Bulwary - Centrum Eventowo-Biznesowe) odbędzie się pierwszy w Szczecinie FESTIWAL SMAKÓW AZJATYCKICH. Sprawcą całego zamieszania jest Bardzo dobra koncepcja, czyli połączone siły ekip Szczeciński Bazar Smakoszy, bardzo dobrze i Robię Rzeczy. 

Na miłośników azjatyckich smaków czekać będzie nie tylko sushi, kimchi, pho czy ramen w wielu odsłonach. Spodziewajcie się także wspaniałych, pysznych i aromatycznych dań z mniej oczywistych kierunków, jak Indie, Nepal, Syria, Izrael, Korea, Liban i nie tylko..

Do tego czasoumilacze pokroju sake, umeshu i inne napoje alkoholowe, w tym chińskie wina. Obowiązkowo kombucha oraz nie tak orientalne, lecz zawsze świetnie wpisujące się w gastronomiczne doznania najlepsze herbaty, kawy segmentu specialty czy piwa rzemieślnicze.

Kiedy już wszystkich nakarmimy, chcielibyśmy też zapoznać Was z kulturą, nie tylko kulinarną, tego intrygującego kontynentu. Spodziewajcie się zatem warsztatów, wykładów, projekcji filmowych i kilku niespodzianek. 

Unoszący się zapachy kolendry, pakory, curry czy tabbouleh najlepiej łączy się z elektroniczną muzyką w klimacie Orientu!  

Godziny trwania Festiwalu:
SOBOTA: 12-20 
NIEDZIELA: 11-17

BILET JEDNODNIOWY: 10 PLN

Łasztownia

Łasztownia

Szczecin, Łasztownia