20.09.2019
21:00

Miejsce
Elefunk Club

Wstęp
15/20zł

Kategoria
Dyskoteka

Klubowe granie

Wielkie Licealne Otrzęsiny Szczecina

Wielkie Licealne Otrzęsiny Szczecina
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Wielkie Licealne Otrzęsiny Szczecina

Zapraszamy na Wielkie Licealne Otrzęsiny Szczecina! Wstęp od 16 lat tego dnia! Napisz do nas, zostań promotorem naszych imprez, sprzedawaj bilety i zarabiaj! Chcesz lepiej poznać nowe osoby, z którymi zaczynasz szkołę? Nic prostszego! Wbijaj na specjalną otrzęsinową imprezkę, na której na pewno łatwiej się zintegrować! :) Właśnie dlatego powstał projekt: Wielkie Licealne Otrzęsiny Szczecina!

Początek roku szkolnego nie musi oznaczać niczego złego, więc zacznijmy go w wielkim stylu, zacznijmy nowy sezon imprez! Wielkie Otrzęsiny Szczecina to świetna okazja na powakacyjną integrację ze znajomymi, a szczególnie tymi nowo poznanymi!

Wielkie Otrzęsiny to pozycja obowiązkowa w kalendarzu każdego ucznia. Kto nie zaliczy Wielkich Otrzęsin, ten nie może nazywać się uczniem – przynajmniej nie w imprezowym tego słowa znaczeniu ;) Poznasz wspaniałych ludzi i czeka Cię wyjątkowa dawka energii i dobrych emocji, które pomogą naładować akumulatory na cały rok. Będzie się działo!!! 

Co to takiego? Przede wszystkim wyjątkowy klimat pozytywnej i zwariowanej integracji na imprezie! Pomogą Wam w tym integracyjne opaski rozdawane przez hostessy. Opaski są w 4 kolorach, a każdy ma swoje znaczenie.

4 KOLORY OPASEK
ŚWIETNA ZABAWA
WAKACYJNA INTEGRACJA
NAJLEPSZA MUZA
DARMOWE PIWA, SHOTY, FLASZKI
PROMOCJA URODZINOWA

Wstęp - od 16 lat! Z dokumentem potwierdzającym wiek!

WIELKIE LICEALNE OTRZĘSINY SZCZECINA
piątek, 20 września 2019
start 21:00
Elefunk, Szczecin
Wstęp od 16 lat.
WJAZD: 15 PLN PRZEDSPRZEDAŻ

Elefunk Club

Elefunk Club

pl. Żołnierza Polskiego 2, Szczecin

788 788 786
info@elefunk.pl
www.elefunk.pl