15.03.2019
21:00

Miejsce
Free Blues Club

Wstęp
40/50zł

Kategoria
Koncert

Klubowe granie

Jetbone (Szwecja)

Jetbone (Szwecja)
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

JETBONE (Szwecja)
Wstęp: 40 zł przedsprzedaż / 50 zł w dniu koncertu

Funky Rock ‘n’ Roll ze Szwecji!

Jetbone to zespół grający funky Rock 'n' Rolla z Sundsvall w Szwecji. Korzenie ich stylu leżą w starym dobrym stylu lat 60. i 70. Istnieją od 2008 roku i od tego czasu przygotowują swoją specjalną mieszankę groove'u i southern rocka. Spotkali sie już w szkole średniej, gdzie wszyscy przyszli członkowie interesowali się dobra muzyką i utalentowanymi zespołami. Mieszając swoje różnorodne zainteresowania stworzyli własny styl składający się z roztańczonych gitar, dzikiej perkusji, krzyczących organów i funkowego basu z dodatkiem melodyjnych wokali.

Zespół składa się z Alina Riabouchkina na wokalu i gitarze, Gustava "Gurtena" Sjödina na wokalu i basie, Sebastiana Engberga na gitarze, Tobiasa Bengtssona na klawiszach i Albina Lindera na perkusji.

Jetbone nagrał nowy album - "Magical Ride", który został wydany w Europie przez wytwórnię Rootsy Music 16-tego września 2016. Album ten jest pełen muzycznej różnorodności, która oddaje to jak graja na żywo, kiedy to dołącząją do nich czasem różne chóry, perkusjonaliści i sekcje dęte.

Jetbone odbywał trasy po Hiszpanii, Rosji, Szwecji i zagrał ponad 300 koncertów. Supportował takie zespoły  The Temperance Movement (UK), Electric Boys (USA) i Sator (Szwecja). Doświadczenie, zgranie oraz miłość do muzyki uczyniła Jetbone kandydatem na jeden z najbardziej utalentowanych zespołów rockowych ze Skandynawii.

Skład:
Gurten Sjödin - Vocals, Bass
Alin Riabouchkin - Vocals, Guitar
Sebastian Engberg - Guitar
Tobias Bengtsson - Organ/Piano
Albin Linder - Drums

Więcej o Jetbone znaleźć można na stronach:
http://jetbone.se
https://www.facebook.com/jetbonemusic

Jetbone (Szwecja)
Free Blues Club

Free Blues Club

Powstańców Wielkopolskich 20, 70-110 Szczecin

91 485 31 61, 510 060 210
biuro@freebluesclub.pl
http://www.freebluesclub.pl