18.02.2017
13:00


Pełna kultura

Future 2017 - Turniej Tańca Pro-Am

Future 2017 - Turniej Tańca Pro-Am
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Future 2017 - Turniej Tańca Pro-Am w Szczecinie

18 lutego już po raz trzeci w Filharmonii w Szczecinie odbędzie się Turniej Tańca Towarzyskiego Pro-Am „FUTURE” 

„FUTURE” to taneczny event, który jest połączeniem turnieju tańca towarzyskiego w systemie PRO-AM z koktajl party w niepowtarzalnej atmosferze, którą tworzy Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. To wieczór pełen atrakcji *z mistrzowskimi pokazami tańca oraz general dancing, podczas którego publiczność może spróbować swoich sił na parkiecie. 

Nasz turniej był pierwszym i wciąż jest jedynym turniejem tańca towarzyskiego w kategorii Pro-Am w naszym mieście. Czym jest Pro- Am? To inicjatywa, która rozwija się z niezwykłą dynamiką nie tylko na świecie, ale także w naszym kraju. Amatorzy tańca towarzyskiego (w skrócie Am) ćwiczą w ramach zajęć indywidualnych z profesjonalistami (w skrócie Pro), by móc zaprezentować zdobyte umiejętności podczas pokazów i turniejów tanecznych. Bez wątpienia do spopularyzowania tej idei przyczynił się program „Taniec z Gwiazdami“, oparty na tej samej zasadzie – znana medialnie osoba wspólnie z zawodowym tancerzem przygotowują program taneczny i konkurują z innymi parami. Dzięki Pro-Am możliwość pracy z profesjonalnymi tancerzami otworzyła się dla wszystkich amatorów tańca towarzyskiego.

Współorganizatorem „FUTURE” jest sieć szkół tańca „Dansinn” z Hongkongu, należąca do Michała Malitowskiego – ośmiokrotnego mistrza świata w tańcach latynoamerykańskich, który jest także jurorem programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. 

Wieczór poprowadzą : osobowość taneczna i telewizyjna, także jurorka programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” – Iwona Pavlović oraz niezastępiony i dobrze znany środowiskom kulturalnym Szczecina konferansjer- Marcin Jarczyński. 

Bilety w sprzedaży od 10.01.2017r

Informacja : proamszczecin@gmail.com

Zgłoszenia par : office.poland@dansinn.com

Więcej szczegółów już niebawem!

Future 2017 - Turniej Tańca Pro-Am
Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Małopolska 48, 70-515 Szczecin

91 430 95 10, 539 94 94 54 - kasa
sekretariat@filharmonia.szczecin.pl
www.filharmonia.szczecin.pl